Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsivel több, mint 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsivel több, mint 4 hónapja járunk a barátnőmmel, de olyan mintha nem merne felvállalni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez eléggé szőrszál hasogatás, de egy kicsit elbizonytalanít. Az iwiw-en, úgy van az adatlapján továbbra is, hogy elvált, és amikor szóba hozom, akkor csak annyi a válasza, hogy még nem volt ideje átírni. Pedig szinte naponta nézi azon az oldalon az üzeneteit. (Ő 29 én 26)
2009. nov. 11. 14:30
 1/4 anonim válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. 10 mp alatt át tudná írni, ha akarná. Én biztos,nem hoznám többször szóba...
2009. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd ki magadnál, hogy egyedülálló. Ha rákérdez, mondd azt, hogy "hoppá, félrekattintottam, elnézést!"

Vagy törd fel az övét, és írd át! Közben olvasd el azokat az üzeneteit, amiben keresi az utódodat!


Különben meg örülj, hogy jártok, és ha amúgy felvállal a való világban, akkor szarj rá, hogy mi van az iwiwjén.

2009. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, az a kérdés,hogy a világ elött felvállal-e. Ha nem,gyanús. Nem megy veled emberek közé, meg ilyesmi..az húzós
2009. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a 3 év korkülönbség miatt ne akarna felvállalni.

Nálam pl. a kapcsolati állapot rovat nincs megjelenítve, mert ha valakivel elkezdek járni, és mégsem jön be a dolog, semmi kedvem állandóan váltogatni. Lehet, ő is így van ezzel. Elvált már, gondolom, csalódott egy párszor, nem tud azonnal rózsaszín ködben lebegni, óvatosabb... Tény, nekem se esne jól, ha egy pasi 4 hónap után se írna ki, tenne ki rólunk képet, stb. - bár nem ez a legfontosabb dolog, na de mégis... Az is tény, hoyg ismerek olyan párt, ahol az egyik 1-2 év után sem írta ki a másikat (később asszem igen), és ma is boldogan együtt vannak.

2009. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!