Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akar felvállalni a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar felvállalni a barátnőm? Én 15 ő 19?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szerelmes vagyok egy lányba aki 4 évvel idősebb nálam. Én 15 vagyok de nem nagyképűségből mondom de azért elég jól nézek ki is többnek tűnök mint az osztálytársaim többsége. Alakul valami egy lánnyal aki most végzős a sulimban én elsőéves vagyok.

Ő nagyon nagyon szép csaj hosszú szőke haj kék szem baba arc nagyon szép vékony alak, magas is.


Amikor először találkoztunk még csak cicázott velem meg flegmázott de aztán elég hamar megváltozott minden, elkezdett komolyan venni rengeteget beszélgettünk meg találkoztunk iskolán kívül is.

Viszont sokan nem nézik jó szemmel a dolgot és sok ismerősöm főleg lányok le akarnak beszélni a kapcsolatról mivel a "barátnőmnek" már nagyon sok pasija volt és sokan nem szeretik meg pletykálnak is róla hülyeségeket ami egyébként nem igaz. Tudom, hogy már nem szűz és nem zavar.


Én még az vagyok sajna és ezt már ő is tudja, illetve azt mondta nem baj majd ő "kiképez". Most is itt alszik nálam szex nem történt de más igen azt inkább nem osztanám meg ;) Viszont kicsit zavar hogy egy hete elvileg már együtt vagyunk de suliba nem mehetek oda hozzá és facen sem írta ki, hogy kapcsolatban lenne vagy pl instán sem rak ki olyan képet amin én is rajta vagyok. Azt mondja azért mert ő nem szokta reklámozni a magánéletét meg nem akarja, hogy nekem rossz legyen(?) vagy csesztessenek miatta. Pedig pont azért szólnak be páran mert gáz hogy nem vállal fel elvileg.


Pedig ha csak ketten vagyunk akkor nagyon tökéletes minden teljesen más velem olyankor. Érezteti hogy szeret és állandóan csókolgat simogat a suliba meg épphogy csak köszön. Néha nagyon zavar amikor más fiúkkal beszélget és röhögcsél meg ölelgeti őket olyankor inkább félrevonulok magamba dühöngeni. Ráadásul két volt barátja is évfolyamtársa és velük is sokszor beszélget és hallom h miket mondanak neki néha. Amikor még nem voltunk együtt láttam egyszer h az egyik csávó rávert a fenekére ő meg csak röhögött?? Volt már valaki ilyesmi helyzetbe?

Azt mondta neki még idő kell hogy felvállaljon egy kapcsolatot és nem zavarja h fiatalabb vagyok és nagyon őszinte tényleg, azt mondta ő még nem szerelmes belém de kicsit már az és legyek ügyes továbbra is és kitartó és akkor még "bármi" lehet.


2017. jan. 15. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Adj neki kis időt. Ha az után se vállal fel kérdezd meg ismét.

De lehet mivel végzős ezért csak pl akkor szeretné közzétenni ha befejezte a sulit mert azért egy ilyen dolog bárhol be tud zavarni a magánéletben

2017. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eloszor ugy gondoltam erett es igaza van hogy nem tartozik masra.

Majd a veget olvasva annyi a helyzet hogy csak hulyit teged es lehet nem csak csinalja ezt.. typicbitch en is fogtam mar ki ilyet.

Dugd meg dobd el, ne kedveskedj neki, picit flegmazz vele es ne keresd ot, az idegesiteni fogja ot :) csinald ugy mint ha nem erdekelne teged, szerintem annyira fajni fog az egojanak hogy le is fekszik veled csak hogy ujra erdekeld ;)

2017. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az... Nagyon aggódom, hogy mi lesz mert ő másik városba fog egyetemre menni. Én meg még itt rohadok 4 évig. Mindenképpen vele akarok lenni mostmár. És el akarom mélyíteni a kapcsolatunkat amennyire csak lehet, nem akarom hogy a távolság miatt szétmenjünk. Meg azért is nagyon aggódok, hogy Pestre megy és hát ott azért elég sok buli van meg egyetem szóval értitek. Azt mondta legyek "ügyes" én próbálok az lenni. És hogy kitartó akkor csak gondolkodott már rajtunk komolyan, lehet hogy csak tesztelni akar és ha átmegyek akkor lehet köztünk valami komoly? Tényleg vele akarok lenni :(
2017. jan. 15. 02:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz komolyan egyáltalán.

A legtöbb amit ebből a helyzetből ki tudsz hozni, hogy egyszer-kétszer lefekszel vele, aztán bejelented, hogy ennyi volt, szia. Ha ezt végigcsinálod, akkora boostot fog adni az önbecsülésednek, és olyan hosszú távra, hogy egy jó ideig nem lesz gondod az ismerkedéssel, abban biztos lehetsz.

2017. jan. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igaza van a #2esnek és a #4esnek. Nem vesz komolyan. Ennyi. Ne fűzz hozzá komoly érzelmeket. A végén te esnél pofára. (hidd el, tényleg igy van! lány vagyok, és tudom, hogyha egy lány igy viselkedik veled, akkor nem vesz komolyan)
2017. jan. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tűnt fel, hogy úgy kezdte "szerelmes vagyok" ? Meg az írásából is lejön, hogy már késő már komoly érzelmeket táplál iránta. Persze érdekes, hogy ilyenkor mindenki tudja a csajról azt hogy ribi kivéve akinek a farka épp a szájába van. Szerintem amúgy normális 19 éves lány összejön egy elsőssel? Persze, hogy nem akar felvállalni téged ciki vagy! Sajnálom! Ki fogják röhögni, hogy egy 15 éves a pasija ezért nem vállal fel.


Ne tervezz nagyon előre mert amíg te otthon sírsz majd éjszakánként, hogy hiányzik a barátnőm addig a csajt Pesten 3 külföldi farok dugja éppen egy szájba egy puniba és egy popóba. Aztán közbe meg írja az üzit, hogy "te is hiányzol szeretlek :)" aztán gyorsan visszateszi a szájába a dákeszt és szopizik tovább miközben a haját tépik. Te meg majd 2-3 hetente azt a szájat puszilgatod meg azt a puncid nyalod amit telelőtt apatejjel minden nap más pali. Persze hosszútávon fárasztó leszel te és a féltékenységed aztán ki fog dobni te meg majd sírsz neki, hogy kérlek kérlek neeee :,((( Ha szerencséd van visszafogad de akkor szokj hozzá, hogy minden találkozás alkalmával picit tágabb lesz a csajod lent a sok méretes egyetemista faroktól amit beenged magának mindenhova :) Majd azért ha terhes lesz csináltass egy apasági vizsgálatot! Sok boldogságot a lúzer élethez!

Először mikor olvastam gondoltam tök menő szerencsés srác vagy 15 éves létedre de már látom, hogy téged is csak szivatni fognak a nők és ezt nagyon sajnálom.

Próbálj meg ránk hallgatni és ne éld bele magad vagy valahogy szeress ki ebből a lányból mert az ilyen típusú nő csak bajt hoz egy férfire, csak a szívét töri össze de azt nagyon. Te még fiatal vagy előtted az élet majd találsz mást hidd el! Tényleg max élvezd ki hátha elveszi a szüzességed és lefekhetsz vele párszor de ennyi! Jó csaj mint írtad de nem véletlen hogy "pletykálnak" róla meg az évfolyamból is rögtön két expalija van akik a fenekét csapdossák. Azért nem vállal fel a közösségi oldalin mert nem akarja, hogy emiatt lecsússzon a jó palikról! Jó játékszer vagy neki még talán izgatja is, hogy szűz vagy és hogy beleszerettél. De nem te és nem most fogod őt megváltoztatni főleg egyetem előtt :D Tudod az miről szól az ilyen lányoknak? Már az előbb ecseteltem remélem nem fájdult bele nagyon a hasad. Ha igen szokj hozzá az érzéshez, azért voltam ilyen kemény, hogy elrettentselek! R*bikbe nem szeretünk bele!!! Nagyon fog fájni

2017. jan. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-nak igaza van

Csak hulyit a csaj

2017. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vállal fel mert még csak kisfiú vagy
2017. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!