Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Se vele se nelkule. O viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nelkule. O viszont ragaszkodik hozza, h folytassuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel tobb mint egy eve beszelek virtualusan, osszesen haromszor dumaltunk telefonon, de kepeket kuldunk egymasnak, sot. Videokat is. Tobbetkezdtem erezni. O mondta h csak haverkent tekint ram. Ha beszelunk, nem jo nekem. Ha nem beszelunk, akkor se

2017. jan. 24. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan megmondtad neki hogy értel iránta valamit?
2017. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt ahogy leírtad nem kapcsolat...

akkor miért ne folytassátok ezt a "haveri" kapcsolatot, vagy nem is tudom mit :D

Találkozzatok és beszéljétek meg hogy akkor mi van veletek, és tegyétek helyre, hogy hányadán álltok :)

2017. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, mit erzek. Viszont tudom, h tetszem neki. Mindig dicseri a kepeimet, videokert oda van
2017. jan. 24. 12:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor hivott fel telon, akkor elotte egy hetig nem beszeltunk. Es azt mondta hianyoztam. De reszeg volt.
2017. jan. 24. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

részeg emberek a legőszintébbek :)

hány évesek vagytok amúgy? nem lehet hogy még fiatalok vagytok egy kapcsolathoz?


tisztázzátok hogy mit akartok egymástól...

az oké hogy tetszel a srácnak, az egy dolog...

abból lehet járás, vagy barátság (ha a srác megbékél hogy nincs több) vagy akkor hagyjátok az egész játszadozást meg kép küldést :)

2017. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

O 18, en 17

Ezaz, h jatszadozas van, mindketten tudjuk. De ha en hagynam abba, o nem szeretne, ha o vonul vissza, en nem hagyom...olyan meg nem volt, h mindketten ugyan azr erezzuk

2017. jan. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!