Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Inkább fiúk válasza érdekel....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább fiúk válasza érdekel. Számotokra inkább előny vagy hátrány, ha a párotok idősebb? Lehet-e egy idősebb pár státuszszimbólum, vagy ciki mások előtt? Indoklás is érdekel.

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az a fontos hogy minél fiatalabb legyen. :)


Ha szexról van szó, az lehet 40 éves is...

2017. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Lánytól is függ. Ha a korához képes nagyon érett, akkor nagyon fura lenne számomra, hogy férfiként tudjak viselkedni egy nálam idősebb és egyben érettebb lány mellett. Ha pedig még kicsit olyan a lány, hogy nem akar felnőni, játékos, aranyos stb, akkor biztos jól érezném magam, és valszeg a státuszomon is emelne, amolyan menő dolog lenne, hogy egy szinten kezelnek azzal a korral ami a lányé:D Másrészről viszont a szüleim előtt kicsit fura lenne, el nem tudom képzelni, hogyan reagálnának, viszont nem lenne ez se annyira negatív dolog, mármint biztos örülnének neki:D
2017. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Finomabb a fiatal p*#nci,igy hátrámy ha idősebb.
2017. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol lenyegtelen nekem,de kivancsi lennek egyszer milyen idosebb novel :D
2017. jan. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a korom körüli lányoknál mozgom, két-három év mehet felfele vagy lefele , ez esetben nem hátrány nálam, ha idősebb a lány, csak ne legyen nagyon sok a korkülönbség.
2017. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!