Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az MGTOW...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az MGTOW mozgalomról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy hogyan álltok hozzá. Nekem nagyon szimpatikus.


A mozgalom lényege az, hogy a racionalitás jegyében a férfiak tartózkodnak a nőkkel való érintkezéstől (ennek különböző szintjei vannak), megkímélve ezzel magukat a párkapcsolati szenvedésektől, amit a túlzott feminizmus okoz a megváltozott női elvárások (nagy lóvé nagy verda , nagy farok stb), ambíciók és viselkedés által.


Leegyszerűsítve ennyi, aki több infót szeretne, szerintem talál jó néhányat a neten.



2017. jan. 25. 21:50
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki félreértené szándékosan vagy nem szándékosan: 1) nem "nőgyülölésről" van szó hanem logikus gondolatmenetről, 2) a tagjai nem bu***zik
2017. jan. 25. 21:52
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem helyes szerintem az, hogy egy problémát (egy kapcsolat ápolása) nem megoldunk, hanem kiküszöbölünk.
2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
ordító baromság.
2017. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2es szerintem eléggé félreérted. Itt nem az ápolásról van szó, (vagy ha ezalatt azt érted hogy a nőnek totál behódolsz és kiszolgáltatod magad akkor igen), hanem arról hogy egy férfi nincs mit várjon a nőtől a nemi szervén kívül, ami könnyedén helyettesíthető. Semmi pluszt nem ad egy kapcsolat, viszont csomó kockázattal jár (hisztik, válás, pénzköltés, zsarolások, gyerektartás, abortusz stb), amiben mind a nőknek vannak plusz jogaik és ebből csak rosszul lehet kijönni.


#3mas oké, te tudod. :D

2017. jan. 25. 22:23
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Én ezzel amit leírsz nagyon is egyetértek egyébként, logikus, és én is így gondolom, sőt meg is fogalmazódtak bennem ezek a gondolatok teljesen függetlenül mindenki mástól. De nem tudnék így élni szerintem hosszabb távon mert depressziós lennék, nem bírnám lelkileg, pedig tudom agyilag hogy jobb lenne ez az egész. Nem hallottam még ilyen csoportról egyébként, érdekes. 20/f
2017. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5ös nézd, nyilván nem egyszerű, de ha belegondolsz még ez a kisebbik rossz. ha egyedül érzed magad akkor akár gyereked is lehet nő nélkül, és lehet olcsóbban is megúszod (béranyaság). Ha lesz 20 év múlva mű-méh akkor pedig még olcsóbban, és egyedül sem leszel.
2017. jan. 25. 22:34
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
#5-ös vagyok. Ez is elgondolkoztatott már, hogy biztos szeretnék majd gyereket, de ahhoz kell találnom egy normális nőt is aki nem hagy el három év után és viszi a fél vagyont amit rossz esetben 100%-ig én építettem. Szóval ezzel is egyetértek, utána is olvasok ennek a témának :D. Kösz, hogy felhívtad erre az egészre a figyelmem.
2017. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha találsz egy kedves nőt, akit szeretsz nem azon gondolkozol, hogy "mennyibe kerül", milyen jogai vannak. Szerintem te (jó) pár szerelmi csalódás után feladtad a keresést. Vagy el se kezdted, nem tudom. De egy nő nem csak a szexuális vágyakat elégíti ki (jó esetben). És aki boldog kapcsolatban él ezt tudja, másnak nehéz elmagyarázni. Ezek azok amiktől igazán szép lesz az élet és pénzért lehetetlen megvenni.
2017. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Egy nő nem csak két mell és egy vagina. Ha meg van az érzelem, megtalálod az ikredet a másik nemben akkor soha többé nem tudsz így gondolkozni.
2017. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Lehet én tudom rosszul de például a házasságok többsége (kb 60%) válással a házasságig el nem jutó kapcsolatok pedig jóval nagyobb része válással végződik.


Nagyon szép szavakkal leírtad, de ezt mindketten tudjuk, hogy nem így működik. Nyilván lehetnek kivételek, nem tagadom, de ez nem egy Disnep mese. Az sem logikus lépés, hogy egy ilyen kivételért kockáztatjuk a mindenünket, aminek az eredménye több mint valószínű bukás. Még belegondolni is szörnyű, amikor egy nő zsarol téged a gyerektartással, válással, titkaid elfecsegésével megcsal stb. Azokról is kell beszélni, hiszen jóval gyakoribbak.


Egyébként ha belegondolsz a hagyományos női feladatok jó része megszűnt, az élet sokkal könnyebb lett, egy férfi is simán eltartja magát - magyarán nincs szükség nőre - és mondhatni a jólétét maximalizálja azzal hogy visszavágja a "női" kiadásait.

2017. jan. 25. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!