Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm elmondott valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elmondott valamit amiben hazudott, azóta kételkedek minden szavában, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Nos, több mint egy éves a kapcsolatunk, elején azt mondta nem volt még úgy senkivel, mindenki ezt hitte, mivel senkinek se mondta el, aztán 10-11 hónap után, láttam rajta, hogy valami nyomja, aztán kibökte, hogy már lefeküdt egy sráccal amit nagyon megbánt, és ezt még senkinek se mondta el még a legjobb barátnőjének sem, amikor ezt elmondta teljesen kiakadtam mivel én abban a tudatban voltam, hogy mind a ketten úgy feküdtünk le, hogy szüzek vagyunk, barátnőm rendesen zokogott és mondta, hogy biztos elhagyom emiatt, és nagyon szégyenli ezt az egészet, és nagyon nehéz korszakon ment át akkoriban és teljesen megbánta,és félt ha elmondja akkor elhagyom. Egy órán át sírt, mondta, nagyon szeret és velem megint újra tökéletes minden, és miattam sikerült átvészelnie ezt az egészet, viszont én azóta nem nagyon hiszek a szavában, mivel ha abban tudott hazudni az van bennem mi van ha ebben is csak hazudik, így szinte már alig hiszek el neki valamit (és ez volt 3-4 hónapja) azóta érzem ezt az egész dolgot, már abban is kételkedek ha azt mondja, hogy szeret, vagy bármi más.. Nagyon szeretem Őt, (elvileg) Ő is engem, viszont ez után már nagyon nehezen hiszem el ezt, nem bízom benne, félek, hogy megcsal, régen egyáltalán nem volt bennem ilyen érzés csak miután ezt elmondta.. De ha barátnőmnek ezt felhozom(azóta nem is beszéltünk erről, mióta elmondta, mert nem akartam, hogy rossz legyen neki arra gondolni) akkor mondja, hogy nem kellett volna elmondania mert elrontott vele mindent.. (ami lehet tényleg így van). Mit csináljak ilyen helyzetben?
2017. jan. 26. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj túl. Hú de nagy dolog, hogy volt-e már valakivel együtt előtted amit szégyelt bevallani..
2017. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem volt szép dolog, hogy ezt eltitkilta, de ettől még nem dől össze a világ! Sokan annyira túlpörgik ezt a szüzesség dolgot, és azt hiszik, ha nem az éppen aktuális szerelmükkel vesztették el (pláne úgy, hogy a másik fél még szűz volt), akkor eleve halálra van ítélve a kapcsolat.

Bocsáss meg neki, hiszen végülis az égvilágon semmi sem változott, csak közölt veled egy tényt. Szerintem ha tudna változtatni a múlton megtenné, de nem tud, beked pedig tejesen felesleges ezen pörögnőd.

2017. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szomorú, ha ilyet tett. Igenis fontos az, hogy ilyenben nem kellene hazudni. De ahogy leírtad úgy tűnik, hogy tényleg megbánta. Mert nem lett volna kötelessége elmondania. Adj neki még egy esélyt. Ha újra vmi komolyban hazudik, akkor érdemes a szakításon elgondolkodni.
2017. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsásd meg neki!! Amikor lefeküdt azzal a sráccal,nem gondolt arra,hogy mi lesz majd a jövőben...De biztosan szeret téged,amiért nem akarta elrontani a kapcsolatot (és sírt is) ....szóval megnyugodhatsz!!
2017. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlgondolod az egészet. Ha valóban szereted akkor bízz benne.


Helyedben én pont fordítva lennék, tisztelném és még jobban szeretném azért, hogy megosztotta velem az élete egy olyan eseményét amire nem büszke.

Számomra ez azt jelentené, hogy valóban szeret és ennyire megbízik bennem, hogy ezt is megosztotta velem.


Kapcsolatotok elején hazudott.. szerintem csak nem akarta kiteregetni a szennyesét olyasvalakinek akivel még csak alakulófélben van valami. Oké, hogy "most járunk " meg "1 hónaposak", "félévesek" stb.

Az idő előrehaladtával a párok egyre jobban megnyillanak egymás előtt, levetkőzik gátlásaikat, pl jóízüen parasztosan kézzel megenni egy csirkecombot, majd egy pohár kóla után böffenteni stb stb

A kapcsolat ha jól halad akkor elmélyül és eljut előbb-utóbb arra a szintre, hogy bevallasz a társadnak olyan dolgokat is amire nem vagy büszke.

Valószínűleg nála így közel egy év alatt érett be annyira a kapcsolat, hogy megbízik benned annyira, hogy ezt is bevallotta, hogy kezdetben mást mondott, de most szeretné, ha nem kellene ezt takargatni.


Félsz attól, hogy mi fog még kiderülni. Elképzelhető, hogy elmond majd mást is, ha szereted akkor ezt eltudod fogadni. És nézz magadba is, neked vajon van e olyan dolgod amit nem mondtál el neki, vagy jobb fényben tüntetted fel egy életeseményed mint az valójában történt.

Senki se tökéletes.

2017. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!