Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltam vele és az volt életem legszebb időszaka..

Voltak viták és nézet eltérések pl: tetkót akart és én nem engedtem mert szerintem ocsmány rajta. (mára már megcsináltatta)

De annyira szerelmes voltam/vagyok belé,hogy áh..

Szeretném újra átölelni újra megcsókolni... ,de nem lehet... nem is akarja újra próbálni és mostanra már face tiltás is lett meg nem szólunk egymáshoz szóval esély=0..

De ami a legrosszabb egy iskolába járunk és látom minden nap.

Amióta szakítottunk... nem érzem jól magam.. üres vagyok.. elkezdtem keményen dohányozni iszom és alig tudok aludni.. és az a gáz ,hogy már 5 hónapja volt a szakítás..

Annyira elegem van az életből... ha jó vagy az emberekhez akkor elbánnak veled és ez tényleg olyan rosszul esik ,hogy az hihetetlen..

Próbáltam párt keresni ,de a társkeresőkön idióták vannak..

Ha tehetném főbe lőném magamat mert már elegem van..

Ti mit javasoltok mivel léphetnék túl rajta ,hogy ha meg is látom ne ránduljon görcsbe a gyomrom?


18/F



2017. jan. 27. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek keresel társat társkeresőn, ha még az exedért sóvárogsz? Miért akarsz másokat is becsapni?


Társfüggő vagy.

2017. jan. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Voltak viták és nézet eltérések pl: tetkót akart és én nem engedtem mert szerintem ocsmány rajta."


Egyetértek!!! Végre egy normális fiatal! Hát ezt is megértük? :DD


"(mára már megcsináltatta) "


Ne bánkódj, mert nem illettetek össze! Nagyon nem. Örülj, hogy már nem vagy vele, mert most még csak a szépre és jóra emlékezel, de hidd el, hogy idővel nagyon megutáltad volna. Értéktelen az ilyen ember. Csak még nem tudtad ezt meg :)

2017. jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hónap nem sok idő... Azt hittem, hogy 5 éve :)
2017. jan. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# Hát igen én szerintem az nem művészet hanem pénzkidobás ami ráadásul ocsmány :)

Pontosan így van ahogy leírtad!

A szép és jó dolgok hiányoznak nekem és bizonyára ezért szeretném őt újra.

Csak így egyedül.. van a szívem közepén egy lyuk amit nem tudok betömni.

És igen most már látom,hogy 2 külön világ vagyunk.

Neeem 5 év az tényleg durva lenne :'D

2017. jan. 27. 09:25
 5/6 anonim válasza:
ismerős a helyzet velem is ugyan ez a helyzet! én azt a tanácsot adom hogy ne fuss utánna ! idővel jobb lesz minden!
2017. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb zard le öt a szívedben-fejedben. És nyugi lesz meg jobb is
2017. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!