Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lépjek túl az exemen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl az exemen? Leszbikus kategória!

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt lett vége, neki azóta új párja van. Naponta beszél velem. Nem is sejti, hogy én még nem vagyok túl rajta. Elengedni nem tudom, vagy csak nagyon nehezen.

Mit csináljak?



2016. jún. 27. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez független attól hogy leszbikusok vagytok-e vagy nem, a kapcsolatok működése azt hiszem inkább emberfüggő. Az hogy napi kapcsolatban álltok szerintem nagyon nem jó, így biztos hogy nem fogsz tudni leszakadni róla, és csak önkínzás amit csinálsz. De csak a saját tapasztalatomból tudok kiindulni. Ettől függetlenül remélem hogy sikerülni fog, de úgy nehéz lesz kiszeretni belőle hogy folyamatos érintkezésben maradtok.
2016. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ritka az olyan kapcsolat,ami azután is működik,miután szétmentek a felek. Én úgy gondolom egyik verzió se jó, sőt az elszakadás a legnehezebb.. Pláne ha még kötődsz és érzel is iránta valamit. Az ha mindennap beszéltek, netán látjátok is egymást, csak olaj a tűzre. Csakis magadnak ártasz ezzel.. Tény és való ha olyan szinten szeretünk valakit, elég nehéz elfelejtenünk, de az élet nem áll meg. Ez csak egyfajta ördögi körforgás lesz a számodra.. Elnyomod az érzéseidet, mosolyogsz neki..ő meg mit sem fejtve azt hiszi,hogy "minden rendben" köztetek.. holott koránt sincs így. Mondhatnám azt,hogy mond el neki, meg ami a szívedet nyomja..És jussatok dűlőre ezáltal..de mivel van már párja így elég netces ez az egész. Ha kellően átbeszéltétek akkor szerintem ne húzd ezt a dolgot.. Az sokkal rosszabb ha napi szinten tudsz róla.. és szembesülsz azzal,hogy "már nincs" . és valaki más mellett boldog. Lehet ezt így csinálja.. akár évekig is.. De nem lesz túl kifizetődő, és csak magadat teszed tönkre. Lelkiileg ígyis nyomott hagyott benned, ha a kapcsolatotok olyan is volt amilyen.. Ezt neked kell eldönti, ne azt nézd most ebben az esetben,hogy neki mi a jó.. És,hogy ő nem akar elveszíteni mint barátot.. Hanem azt,hogy neked mi a kézenfekvő megoldás ebben a helyzetben. A te dolgaid/érzéseid is számítanak nemcsak az övé. Tégy legjobb belátásod szerint. Tudom, milyen és,hogy iszonyú nehéz lesz.. Fájni fog.. Sokkal jobban mint most.. Főleg ha szembesülsz a dolgokkal,mégjobban. De ha van kire számítanod, hacsak egy valaki is akkor menni fog. "Az idő mindent begyógyít" Sokszor tiszta közhelyes, de van benne valami.. Lehet hetek,hónapok,akár évek kellenek.. De menni fog. Próbálj meg a jó dolgokba kapaszkodni, csakis azokba.. Emberekbe akik előre sarkallnak..

Be strong.

Fel a fejjel.

23/l/l

2016. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erősnek kell lenni és megszakítani a kapcsolatot.



Vannak, akik tudnak barátok lenni egy kapcsolat lezárása után is, HÁTSÓ SZÁNDÉK NÉLKÜL- talán max 5%? Ez általában akkor van, amikor EGYIK FÉL RÉSZÉRŐL SINCSEN MÁR SZERELEM, hanem a heves érzelmek már elmúltak, és CSAK barátok, de belátták, hogy a kapcsolat nem megy együtt valami miatt, és egyik részről sincs kapálózás meg próbálkozás. Ha ez nem adott, akkor nem fog menni.



Persze, ezer okot lehet találni, hogy miért ne "barátok vagyunk","van ez a közös izé","dehát mi lelkitársak vagyunk" "blablablablablublublublu", de ezek mind csak racionalizálások. Bármilyen dolgot is szeretne az ember, okokat nem nehéz találni, hogy miért csinálja. Ilyenkor általában az van, hogy hozol egy érzelmi "döntést" és utána az eszeddel gyártasz okokat és magadnak is hazudsz a miértekről.



Szóval szakítsd meg vele jó pár hónapra a kapcsolatot. Foglald le magad, találj valami hobbit magadnak, olvasgass, próbáld megfejteni magad, hogy hogyan lehet ez, hogy neked egy ilyen "kapcsolat" kell.


Lehet egy mandulaműtét fájdalmas qrvára 1 hétig, majd beledöglesz, de utána már nem lesz vele gondod. Rövid szenvedés vs hónapokig/évekig tartó szenvedés.

2016. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy őstulok exem, akin sosem fogom túl tenni magam.

Pedig megtaláltam azt a férfit akit kerestem, aki az életem része marad, és a családom lesz, és tökéletesen kielégít minden igényemet, még azokat is amikről nem tudtam, mert ekkora becsben még férfi nem tartott... mindenesetre...tényleg lényegtelen hogy leszbi vagy, vagy nem... szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert így csak kínzod magad. nem mondom hogy idők múltán nem fogsz majd rágondolni, mert fogsz... de el fogod tudni engedni.

2016. jún. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A közös múltatok miatt érthető, hogy egyenlőre ez nem megy, de gondolom nem szeretnéd leépíteni magad miatta. Mondjuk a megoldás centrikus gondolkodás segíthet. Saját magadat tartsd szem előtt mindig, foglalkozz magaddal, mert mint kiderült ő már csak elvesz tőled. Csinálj programokat és gondold át, nem fogsz rosszul dönteni, mert nincs rossz döntés, tanulni mindenből lehet.
2016. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés az, hogy gyenge vagy erős ember vagy.
2016. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Ráadásul kicsit alattomos ember a volt párod az alapján, amit írsz.


Szakítotok, neki új csaja van,de veled minden nap beszél...Szerinted nem tudja qr va jól, hogy bele vagy zúgva? Dehogynem, az emberek nem hülyék... Csak nagyon jól esik neki két csaj figyelme, meg nyilván hozzád megy elsírni-ríni bánatát, ha az új nő valami cinket csinál, te meg """"jó barátként"""" ott vagy, és meghallgatod. Egy szerelmes embernél senki nem hallgat jobban.


Szóval véleményem szerint picit féreg ez alapján a volt csajod.

2016. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!