Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eszméletlenül rosszúl vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenül rosszúl vagyok. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Lényegében kb 1 êve kidobott az exem..fêl évig voltunk eggyütt..(19 eves vagyok..ők ket honappal idosebb) pár sorral neten dobott ki...akkor úgy voltam vele..hogy helyes ha most útjaink elvállnak de rá egy hónapra...kezdődött minden...a hiánya a fájdalom,hogy nincs velem itt..visszafogadásomra..kevés esêly volt...szinte semmi eltelt kb 5 hónap...láttam,hogy összejött egy sráccal(bár tudom,hogy semmi közöm nincs ahhoz,hogy mit csinál) eszméletlenül fájt..törtem zúztam...minden azóza kb beszeltunk 5x irasban. De nem bírom tovabb. Heti 2 xer vele almodok,almomban altalaban elmondja,hogy mennyire boldog...es sikeres nelkulem..meg,hogy milyen boldog az új baratjaval :( könnyes szemmel ébredek...mikor egyedül vagyok rámjön a sírás...szeretem...igaz reg nembeszeltunk...de szeretem...felejtsd el próbáld mással...fêlek,hogy emiatt nem tudnan azt a lanyt szeretni..mert őt szeretem,tudjatok...elvett tölem egy erzest...azt mikor megcsókolsz valakit...és vegig bizsereg valami a számtól a gyomromig...próbaltam kb 3-4 lannyal azóta de kb 2-3 honap utan azok is veget ertek...nem bírom sokaig....mit tegyek?

2017. jan. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen férfire vágyik mindenki. Ha nem kellesz neki - Bocsi a fogalmazás ért és nem tud megbecsülni, akkor jobb ha boldog, mással. Idővel ez meg fog fakulni, nyugi! Sajnálom hogy így elváltak útjairól de idővel minden jobb lesz így vagy úgy. Sok sikert ehhez az időszakhoz és fel a fejjel lesz meg jobb is !
2017. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve volt egy barátnőm, másfél-2 hónapig voltunk "együtt", őrülten szerettem, de amit lehet egy kapcsolatban azt elrontottam. Utána volt egy 3 hónapos kapcsolatom, de nem olyan volt. Utána volt egy nyári szexkapcsolatom, az is más volt. Azóta csak ő (az 1.) hiányzik, nagyon, de múlt és múlik a dolog hál istennek, neked is fog, ne aggódj ezen, ezt garantálom.

19F

2017. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszod,hidd el nagyon sokat jelent ez most nekem.
2017. jan. 27. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék illúzióromboló lenni, de az a módszer ahogyan a lány lapátra tett (szándékosan nem a "szakítás" szót használtam, abban több emberség van), számomra azt tükrözi, hogy ő nem szeretett téges annyira, ahogyan te őt. Ez az intenzitása szerelem a leírásod alapján számomra egyoldalúnak tűnik. Tudom, ezt a rossz érzést amit most érzel, nem lehet egyik napról a másikra kiheverni. Viszont az segít, ha a mérlegeled magadban ezt a fajta kölcsönösséget.
2017. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!