Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem kevés időm van....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kevés időm van. Többi lent? 19/L

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, 2 hónapja ért véget.

Nem igazán rázott meg, a szerelem elmúlt mindkettőnk részéről.

Viszont azóta nem igazán keresnek fiúk, senkit sem érdeklek.

Nem vagyok csúnya.. Nem beképzeltségből.

Szerintem a személyiségemmel sincs baj. Ha valakivel mgtalálom a közös hangot, eltudok lenni vele nagyon.

Úgy érzem nem akarok kapcsolatot, de közben az is bennem van, hogy még csak 1 kapcsolatom volt 19 évesen és fogy az időm.

Igaz csak 25-26 évesen akarnék szülni, stb.

De addig már csak 6 évem van.

Nem akarok kapcsolatot, mégis úgy érzem, hogy mire 25 éves leszek, lehet túl kevés kapcsolatom lesz, és nem fogom megtalálni azt, akivel családot akarok.

Vagy ha egyáltalán nemis fog már jönni olyan fiú, akivel eltudnám képzelni...



2016. nov. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

En meg ugy erzem h lassan letörlöm az akomat mert kezdem ugyerezni h csak hülyítenek. Van a nosszúallasnak egyebkrnt mas módja is meg en nem haragsuom tudom h en csesztem el.

Szóval bye,


A kérdésedhez annyit h sztem akad ezer fiú aki gyereket szeretne tőled.

Nem tudom mit aggódsz ha nincs mas akkor lehet mestwrséges megtermékenyitést is ugy szülhetsz férfi nèlkül is.

2016. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de itt nem csak a szülésre gondoltam..

hanem egy férfire, aki a részem lesz.. családunk lesz, közösen

2016. nov. 19. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi a kérdésed?
2016. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha nem akarsz kapcsolatot olyan nincs h család. 😟

Meg ez a közösködés tudod

Lehet h olyan ódivatú vagy mint en.

De asszem en is átállok arra amire mások. Tudod f**k buddies...

Elvileg van eselyem a csajoknal szoval miert ne. 😊

2016. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs kevés időd! Barátnőm szülei is már bőven harminc évesek múltak amikor egymásra találtak, és nagyon boldogok együtt :) Ha most egy kis egyedüllétre vágysz, az nem baj. Hidd el, ha eljön az ideje, megjelenik az életedben az a férfi akivel családot alapíthattok :)
2016. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El hát.

A lúzereket kerüld el az a lènyeg😂

2016. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!