Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon rossz ilyen hamar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ilyen hamar szakítani? (Barátok voltunk, és megbántam, hogy összejöttünk. Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete összejöttem a legjobb fiú barátommal. Már jó ideje kerülgettük a forró kását, rengeteget gondolkodtam azon, hogy milyen lenne vele, de mivel nem mutatott irántam érdeklődést, túltettem magam rajta, és elkezdtem boldog lenni. Aztán egy nap közölte velem, hogy szeret, én pedig úgy éreztem visszatértek a régi érzéseim, és összejöttünk. Azóta ő nagyon boldog, én viszont már nem. Hamar rá kellett jönnöm, hogy elhamarkodottan mondtam neki igent, és valójában már rég túl voltam rajta, őszintén meg is szerettem a szingli létet. Nagyon-nagyon szeretem, mint barátot, képtelen lennék összetörni a szívét, a lehető legrendesebb módon viselkedett velem mindig is, de hiányzik az idő, amikor barátok voltunk. Mérges vagyok magamra, nem tudom, hogy mit tegyek. Ha szakítok, én megkönnyebbülök, de rettenetesen megbántom. Ha nem csinálok semmit, csak magamat emésztem. Én ástam magam ilyen mélyre, tudom, de van ebből kiút?

2017. jan. 29. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Mintha viszontláttam volna a történetem... :,)

Én 3 hónapig húztam a szakítást, mondván ez csak pillanatnyi gyengeség, és a lelkem mélyén szeretem; miközben beleszerettem egy srácba, akit amúgy lehet hogy soha többé nem látok. A barátom jobban szeretett engem, mint én őt, és januárban úgy éreztem, hogy meg kell tennem. Szóval szakítottam,és ő nem fogadta valami jól. Azóta írogatunk még meg minden, de elég ,,kesernyés" a fickó, és már nem is ugyanolyan mint régen. De még mindig jobb mint áltatni.

Szóval ha nem érzed a lángot, lehet hogy a szakítás a megoldás. Ha nem tudsz dönteni, képzeld magad az egyik,majd a másik esetbe, és úgy hozd a döntést. Végül is, a kamaszkor a megtapasztalásról szól ;)

2017. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, várom a továbbiakat is! Igen, valószínű, az lesz a legegyenesebb és legfájdalommentesebb, ha elmondom neki az igazat. Ha nem vagyok mellette boldog, úgyis észreveszi.
2017. jan. 29. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből jól nem lehet kijönni. Vannak ismeretségek amiknek az a sorsa sajnos, hogy így menjenek tönkre. Én is felismertem benne a 8 évvel ezelőtti történetemet. Én akkor nagyon összetörtem amikor visszatáncolt a lány, évekig nem tudtam helyrejönni és sosem fogom igazán kiheverni. Mindemellett lépj mihamarabb, nincs értelme húzni.
2017. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ettől féltem, hogy nagyon megsértem majd.. De talán minél hamarabb túlesünk rajta, annál kevésbé fáj majd neki:( most mérges vagyok magamra, bárcsak tudnék másképp érezni
2017. jan. 29. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Az érzéseken nem lehet változtatni. Sem a tiéden sem az övén. Talán az elején kellett volna megfontoltabbnak lenni és nem összejönni. Nálunk is itt volt a baj. Persze sehogy sem lett volna jó vége. Ha a lány nem jön össze velem, akkor sem tudtam volna beletörődni a dologba, akkor abba betegedtem volna bele.
2017. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt beismerem.. tudom, hogy elrontottam, bár az is igaz, hogy ha akkor mondok neki nemet, akkor se lett volna sokkal fényesebb a helyzet. Azon filozóm egész nap, hogy mi van, ha csak túl új a helyzet, és idővel majd jobb lenne, adjak még egy kis időt a kapcsolatnak, de ugyanakkor ittvan az is, hogy nem kéne elhúznom, mert ha nem lesz jobb, akkor csak fájdalmasabb lesz elválni. Lehetséges, hogy idővel jobb lenne? Hogy csak megijedtem.. vagy már nincs esély?
2017. jan. 29. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokakkal megesik, hogy bepánikolnak egy kapcsolattól és menekülnének. Nekem is voltak ilyen barátnőim, de néha még én is érzem ezt 😃 Gondold át. Ha látsz esélyt akkor adj időt magatoknak 🙂
2017. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok?
2017. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7es! Nemtudom mennyi esélyt látok, azt hiszem az a fajta vonzalom elmúlt akkor, amikor elhatároztam, hogy továbblépek rajta, mostmár csak szeretem, mintha a bátyám lenne😔 8-as! még csak 17.
2017. jan. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!