Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy mondanátok el? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok el? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint másfél éve együtt vagyunk, viszont sosem merem elmondani neki ha megjött. Ilyenkor vagy lemondom a programot (főleg ha ottalvásról van szó) vagy elutasító vagyok vele. Tudom hogy nem jó ez így! Ti hogy mondanátok el? Illetve fiúk ti mit reagálnátok rá? Hogyan kéne ezt elmondani? El kéne egyáltalán?

2017. jan. 30. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bárkinek megmondom, nem tudom mi ezen a nagyszám. Ez természetes emberi dolog. Ha megkérdik hogy vagyok, megmondom, hogy jol, csak fáj a hasam, megkérdik hogy mikulás, én meg ja, és ennyi. Semmi para rajta
2017. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el :)
2017. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből sosem csináltam problémát.

Nem voltam elutasító a párommal, csak közöltem vele, hogy fáj a hasam, megjött és erőtlen vagyok. Ő ezt tudomásul veszi és megy tovább az élet.


Szerintem a párod nem hülye és tudja, hogy minden nő menstruál, így nyilván tudja azt is, hogy Te is.

2017. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
szádat azért használhatnád....
2017. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az elutasítás rossz dolog, mert a másikban ellenérzéseket szül. Jogosan gondolhatná azt, hogy miatta vagy elutasító, nem pedig egy olyan "probléma" miatt, ami teljesen természetes. Ez a taktika előbb fog szakítást szülni, minthogy abból legyen elege, hogy menstruálsz. A másik pedig az, hogy ilyenkor kényeztethetnéd a barátodat, és akkor még kevésbé zavarná, hogy nem vagytok együtt havi egyszer egy hétig.
2017. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ő is tudja ,hogy van menzeszed ha nem tök hülye.

Az meg ,hogy bántod azt akit szeretsz ,elég bunkó dolog még ha nem szándékos is. Neki se , neked se jó.

Csak mondd azt ,hogy nem érzed jól magad ,mert megvan.


Vagy tényleg csak annyit ,hogy fáj a hasad.

2017. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából én attól félek hogy utána úgymond 'undorodva' nézne rám! Valószínűleg ez hülyeség, de amikor fiatalabb voltam ezt a nézést sokszor megkaptam és olyankor elfordultak tőlem és bealudtak durcásan.. Ez nem esett valami jól és ezt próbálnám elkerülni! Köszi a tanácsokat :) Ezzel picit felbátorodtam
2017. jan. 30. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeség, fe én szalitanék veled, és nem azért, mert megvan, hanem mert

- hülyének nézel

- szemmel láthatoan éretlen vagy még bármiféle kapcsolatra


Amugy egyértekmü, hogyhogy elmondom neki (föleg, mivel eleinte folyton a közösen töltött hetünk elsö napjaiban jött meg), bár mi akkor is szeretkezünk, vagy max.kielégítem szájjal...

27n

2017. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DakotaDamon válasza:

Az én barátaim majdhogynem jobban tudták nálam, mikor jön meg. :D

Nem érdemes ezen parázni, igazából még nem volt olyan sráccal dolgom, aki ne tudta volna értelmesen kezelni a dolgot, jól állnak hozzá.

Az, meg hogy ebből legyen durci, hülyeség. Inkább abból, hogy ezzel titkolózol.

2017. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!