Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van egy lány haverja aki többet akar tölle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a barátom 17 éves a kapcsolatunkba vannak szabályok hogy nem hazudhatunk egymásnak én nem beszélhetek fiuval ő nem beszélhet lánnyal.és most 5 napja irogat egy lánnyal és haverok lettek de a lány többet akar tölle pucér képeket küld a barátomnak.és a barátom mindig vele beszélget este meg a lány írja neki hogy beszélni akar vele hívásba és a barátom közbe velem szokott hívásba beszélni és mindig mondja nekem hogy most lerakja mert az a lány beszélni akar vele.de nekem ez szarul esik, egyre többet beszél a lánnyal és nagyon sokat veszekedünk a lány miatt mert azt mondta hogy ő nem fog össze veszni egy lány haverjával mert én azt akarom...és azt is mondta hogy, hogy ha nem hagyom abba a féltékenykedést akkor el fogom veszíteni.de én nem akarom elveszíteni.mindig azt mondja hogy szeret és én hiszek is neki.de nem tudja hogy milyen szarúl esik hogy azzal a lánnyal hívásba este rengeteget beszél.mit mondjak neki vagy hogy éreztessem vele azt hogy szarul esik ez és ne beszéljen azzal a lánnyal?léci segítsetek nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni csak hogy jöjjön rá hogy mit érzek és soha többet ne beszéljen azzal a lánnyal.és nekem nem lehet fiu haverom mert akkor szakítani fog velem.előre is köszi a segítséget😭
2017. jan. 31. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Lesz olyan fiú, aki viszont fog téged szeretni úgy, ahogy te őt, és meg fog becsülni téged. Ja és nem állít fel ilyen nevetséges ,,szabályokat". De ez nem ő, akármennyire is szereted.
2017. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem merem megmondani neki hogy mit gondolok
2017. febr. 1. 00:49
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Na latod eza problema. Mar reg nem normalis a kapcsolatotok ha o felelemben tart teged. A baratod egy oriasi rohadek mar bocsass meg, szerinted azzal a lannyal miert este beszelget?.. Mond meg neki hogy akkor te szakitassz vele, ha meg hagy menni akkor meg nem eri meg vele maradnod. Nagyon sok ilyen kerdes van itt gyakorin, egyszeruen nem tudom megerteni hogy az ilyen lanyok mint te, hogyan birnak ilyen mocskokkal egyutt lenni.. Jobbat erdemelsz hidd el.
2017. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És már ma 5 hónapja hogy elviselem.mindjárt fél éve
2017. febr. 1. 06:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Kicsi lány szakíts vele. Egy lány se érdemli meg h kihasználják. Én is lány vagyok. Az elöttem szóloknak igaza van. Ez a srác csak kihasznál mert tudja h szereted és vele maradsz. Szar dolog tudom ezt lenyelni de velem is ez volt bár nálunk szabályok nem voltak. Én nem akartam elveszíteni 15 évesen erre inkább dobott és összejött egy csajjal aki kezesebb volt. Én is hülye voltam h egy 5 évvel idősebb srácba voltam akkor szerelmes. Most meg kiegyensúlyozott boldog kapcsolatban élek. Nekem vannak fiú barátaim azt tiszteletben tartja és jóba vannak vele. Én is a lány barátait. Bízunk egymásban így nincs féltékenykedés :) Szerintem ilyen egy jó kapcsolat alapja. A Bizalom!! 22/L
2017. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!