Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jobb külön tényleg hosszútávon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb külön tényleg hosszútávon?

Figyelt kérdés

Szóval együtt voltam pár hónapig egy lánnyal, nagyon jól mentek a dolgok az első hónapban utána viszont folyamatosan jöttek a viták... Olyanokon, hogy ő látja a volt barátnőim, kihúzta a tolltartómon a lány nevét, aki régen ráírta és odaírta a sajátját.

Soha nem hívhattam fel, amikor én akartam, vagy ha volt valami bajom, mert, hogy ő fáradt.

Én vittem neki virágot, mindig kérdeztem a napjáról, mindig én mentem hozzá, mindig elmentem elé a munkahelyére.. Mindig örült ezeknek, de másnap volt, hogy úgy beszélt velem, mint egy idegennel.. konkrétan beszéltünk, akár telefonon, akár skypeon és mindegyik második szava az oké.. az aha.. a jólvan... szuper volt, kicsit úgy éreztem, mint egy vallatást, és mikor kérdeztem mi a baja, vagy bármikor kérdeztem mi a gond, beszéljünk kicsit ő kiakadt és ordibált, hogy minek akarok ezekről beszélni. Mindennap máshogy beszélt velem, egyik nap szeretlek, másik nap unottan, nem érdekelve, muszájnak éreztem, hogy beszél velem az ő részéről.

Egy időben elkezdett beszélni egy fiúval, akit én nem kedveltem, de mondtam, hogy engem nem zavar nyugodtan beszéljen vele, ha szeretne, és nem voltam féltékeny rá, viszont egy idő után állandóan felemlegette nekem azt a fiút. MIlyen jófej, milyen jót lehet vele beszélni, milyen okos. Volt egy vitánk és, akkor azt mondta, hogy vicces lett volna, ha ráír, hogy összevesztünk? Meg mondott, olyat, hogy mi lett volna, ha vele jön össze? Én ezek után elkezdtem kiakadni és ő azt mondta rám, hogy féltékeny vagyok, és nem érti mire, ő soha nem csinált semmit, és én voltam a rossz.

Kezdtem is ezt elhinni, és a végén már az egész kapcsolat nekem stressz volt, nem aludtam semmit, stb. Mikor mondtam, hogy kicsit üljünk le ő soha nem akart.


Azért fáj ennyire, mert első szerelmem, eddig nem éreztem, olyat, hogy bármit megtennék és meg is teszek valakiért... nagyon rossz érzés.. ezeket visszakapni és most azt érzem, ezt már nem fogom újra érezni senki iránt..



2017. febr. 1. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Sokszor mondta szeret, meg olyan mintha évek óta ismerne stb.. de valahogy nem tudom miért de nem tudtam elhinni... Valami az súgta nem őszinte és nem éreztem azt, hogy, úgy szeretne viszont, mint én.

Egyszer volt, olyan találkoztunk barátnőivel és be se mutatott plusz mikor beszéltek nem tudtam hozzászólni a témához, mert végig olyanról beszélt és meg se próbált bevonni a témába, ami elég Szarul esett.

2017. febr. 1. 07:39
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Meglátás: másfél évig volt kapcsolatom, ccsaj minden percével elszámolt, tudtuk egymásról ki merre, mikor én hosszabb ideig külföldön voltam akkor is. Egyszeriben elkezdett beszélni xy-ról, milyen kedves aranyos stb. ugyanez amit leírsz egyik órában bájos másik órában rideg (eleinte naponként változott később módosult gyakrabbi változásra) egyszer csak benyögte h szakítsunk. egy hét múlva xy-nal "kapcsolatban". Szerinted?
2017. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Isten ments...

Miket beszélsz?

Ez a csaj borzalmas

A személyisége annyira borzasztó, hogy ah hihetetlen

Megadtad magadnak a választ

SZAKÍTS

2017. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen fruska. Keress egy jóravaló csajt magad mellé.
2017. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan találsz majd olyan lányt, akinek őszinték az érzelmei és a mondanivalója is az (ill., h. van neki), + érdekled, kíváncsi rád, fontos, h. (pl. egy társaságban) Te is jó érezd magad.

Azt gondolom, h. ha vacillál közted, és vki. más között, nem biztos, h. kell erőlködni a megtartása érdekében.

Persze lehet egy őszinte beszélgetés (amennyiben képes/ hajlandó rá), h. tisztázódjanak az érzések, gondolatok, de ne várj tőle túl sokat.

Azt az energiát, figyelmet másra is fordíthatod :)

2017. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus, az elkényesztett cafka megunt, hagyd ott, aztán rájön, hogy mekkora hüly3 p*csa volt. ;) 16/f
2017. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!