Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha a barátnőtök bébinek becézne titeket, mi lenne a reakciótok? 18/L

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felébrednék.
2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene
2017. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izgató
2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neem nagyon foglalkoznék vele..
2017. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de ha szívből jön, vagy az jön a nyelvedre, hogy bébi, hát akkor szerintem azon nem akadna ki, de ha ki is akad, van szája, max szól. Volt osztálytársamnak pasija azt nem bírta, ha osztálytársam cicának szólította, és szóvá is tette, azóta nem hívta úgy tovább. Hogyha intelligens, akkor intelligensen is fog rá reagálni, vagy épp nem reagálni. Hogyha csak meglepődik pl, de nem szól, akkor sem zavarja. Szerintem ,ha az jön a nyelvedre, vagy az esik jól éppen, akkor hívjad nyugodtan úgy, hogyha szeret, nem fog ezért emiatt kidobni, majd megbeszélitek.
2017. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy nagy probléma, bár fordítva jobban hangzik. :)
2017. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!