Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érjem el, hogy több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy több legyen?

Figyelt kérdés

Az iskolában, van egy igen helyes fiú, nagyon tetszik nekem. Szerintem ez az érzés kölcsönö is.:) Elég sokat szemezünk és már ez jó ideje megy. Viszont elvileg egy másik lány is bejön neki, aki az osztálytársam. Én meg nem tudom, hogy osztálytársamnak bejön e egyáltalán a srác, szóval igazából a problémám az, hogy nem tudom, hogy lépjek tovább. Úgy értem, hogy kicsit több legyen már, mint szimpla szemezés. Elég béna vagyok az ilyenekben, szóval adhatnátok néhány ötletet.

Gondolkoztam azon, hogy facen bejelölöm vagy instán csak nem igazán gondolom úgy, hogy célra vezető lenne vagy nem tudom.:D Előre is köszönöm a válaszokat.:) 16/L



2017. febr. 1. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hízlald fel, akkor több lesz.
2017. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Válaszoló, köszönöm a jó tanácsot.
2017. febr. 1. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit, majd kezdeményez. Nehogy már a lányok dolga legyen.

A tetszés kevés egy kapcsolathoz, ha lát benned valami többet és nem nyuszika, akkor kezdeményezni fog.

2017. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!