Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennek még van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek még van jövője? (3 év) 19/L

Figyelt kérdés

A barátom három èv után szakitott velem delután.

Azt mondta azert mert megvaltoztunk es mert en is megvaltoztam, olyanra amilyenre o szerette volna, viszont rajott h ez eroltetett es ez nem en vagyok es ez mar nem tetszik neki, igy nincs ertelme az egesznek. Azt mondta maganyra van szuksege, jol erzi magat egyedul neha. Es heti egyszer penteken talalkoztunk mindig csak es meg is.. Azt mondta ugy kellett volna, h neha igen neha nem. Osztalytarsak vagyunk ugyan, de az mas..szinte sosem latom, minden orank kulon van.

Azt mondta lehet mèg megbanja es fel h megbanja es lehet mèg vissza ter.

Mikozben szakitott sirt, puszilta az arcom a nyakam, olelt, fogta a kezem, a poloja csurom viz volt es forro a hata, tuz piros az arca.

Aztán mondta h elhozza nekem a plussomet. Es haza visz, mert bejaros vagyok es en is visszatudom adni az o dolgait. Ket ora mulva visszajott hozzam haza vitt odaadtam a dolgait megint sirt es en is. Aztan megkerdezte, hogy kezdhetnenk -e tiszta lapokkal? Mert nagyon szeret es nem birna nap mint nap latni. Es puszilt es nagyon sirt. Igen mondtam. Azota aranyos nagyon, bar csak 3 nap telt el. Elotte pedog szornyen semleges volt..mindenszempontbol.

Azota van h elpityergek neha, fáj, hogy idaig eljutott. Nekem sose jutott eszembe h kulon szeretnek lenni tole. Felek, h ez ismet befog kovetkezni. :'(

Mit szoltotok ehhez? Volt valakinek ilyen esete szemelyes tapasztalata? Nsgyon megvagyok ijedve :(



2017. febr. 2. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Nos először is te neked még teszik. Szakítások után ez természetes. Ugyan vannak olyan esetek ahol igen, de általában nem szokott megtörténni, hogy az exek újra összejönnének. Nekem még nem volt kapcsolatom, 14 vagyok de eddig kb. több mint száz fiú tetszett ( jó, filmekből is ) és most már rájöttem, hogy egyikbe sem voltam szerelmes. Az időnek gyógyító a hatása. Próbálj meg felejteni. Az emberek nem érdemlik meg, hogy sírj miattunk. Sajnálom, ha nem segítettem, d ez a véleményem és remélem, hogy segíthettem. ;(
2017. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
"Idáig jutottunk" ez nagyon ismerős nekem is sajnos... ugyanilyen tapasztalatom nem volt, csak ettől rosszabb, de szerintem ha szeretitek egymást újra összejöttök. Viszont ha már nem, akkor felesleges tovább küzdeni, mert csak sokkal rosszabb lesz. Az hogy sírt, nagyon arra utal hogy ez neki is nagyon rossz. Én azt javaslom, hogy hagyd most picit, nyugodjon meg ő is és te is. Aztán várd meg hogy ő keressen, és akkor beszéljétek meg hogyan tovább. Én így ismeretlenül is szorítok nektek, és kívánom, hogy jól alakuljanak köztetek a dolgok! :)
2017. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szét mentünk, 2017 májusában összejött egy lány osztálytársunkkal,így minden világossá vált sajnos.
2018. márc. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!