Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy elmeséli nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy elmeséli nekem a barátom (! ), melyik lány tetszik neki épp?

Figyelt kérdés
Barátomnak néha vannak 1 hetes fellángolásai, amikor elkezd beszélgetni egy lánnyal, és tetszeni kezd neki, nagyon minimális flört is van. Ez egy hétig tart, aztán mintha mi sem történt volna, elfelejti a lányt. Mindig mondja, hogy csak engem szeret, meg neki nem kell más. De az normális, hogy ezek mellett tetszik neki más, és ezt nekem el is mondja?

2017. febr. 3. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, nem kell neki, más de azért kacsingat más felé. Szerintem ő még talán nem annyira érett egy párkapcsolatra, talán még nem is akarja, meg lekötni magát sem annyira akarná, vagy tudná egyvalaki mellett. Tudod ez a "Ő nekem a nagy Ő, de azért még nézelődök, hátha van mégnagyobb". Szerintem ő még kisfiú egy párkapcsolathoz, és nem tudja magát talán konkrétan egyvalaki mellett lekötni. Én nem is venném biztosra, hogy jártok, de ha ez tuti, hát akkor nem tudom, szerintem ő még tényleg kisfiú , meg egy kicsit komolytalan is, lehet, hogy csak azért akar barátnőt, hogy nehogy megszólják. Vagy lehet, hogy arra gondol, hogy milyen jó pont nálad, ha mindig ilyen őszintén , nyíltan beszél neked az érzéseiről. Hát de mindenről azért nem kéne beszámolnia, hogyha megnéz egy másik lányt is, ha tényleg full szerelmes lenne beléd, hát akkor nem annyira nézné, de akkoris minimum titkolná, ha megnéz egy másik lányt, mert okés, hogy "hűséget fogadott, nem vakságot", csak ezt ne ennyire nyíltan tenné, hogy neked ez fájjon, nemtom pl, mennyire érzed ezt megalázónak, mert pl lehet, hogy esetleg egy másik lányt "jobb csajnak" lát nálad , és azt dörgöli az orrod alá. Esetleg azért, mert a genetikája jobban tetszik neki, vagy pedig azért, mert meg akar téged változtatni, hogy olyanra formáljon , amilyen az ő valódi ízlése, tehát nem fogad el így teljesen, hanem pl fel akarja esetleg hívni a figyelmedet, hogy tetszene neki, hogyha úgy öltöznél, mint a Gizi, vagy olyan jól hordanád a hajadat, mint mondjuk a Wanda. De amúgy én nem tudom ezeket, szerintem még nem áll ő készen egy párkapcsolatra, kicsi még, és sokmindent nem ért szerintem. Egy párkapcsolatba ne akarjon behívni harmadik személyeket, hát ott alapvetően szerintem az a jó, olyan nyugodt, bennsőséges, hogyha ti ketten vagytok együtt. Bár talán már hallottam hármas "párkapcsolatról" is, ezt most nem tudom, de valószínűleg azért ritka, mert egy párkapcsolat alapvetően két emberről szól, vagyis érzésem szerint arról kéne. Meg hát nem tudom, lehet, hogy esetleg ki szeretné próbálni úgy egy alkalmomra, hogy két lány kényezteti egyszerre. És lehet, hogy ezért megpróbál bevonni mégegy harmadik személyt. Mondd el neki, hogyha téged ez bánt, rosszul esik, hogy másokkal példálózik ott neked, vagy ha nem is feltétlenül példálózik, de akkor sem vesz téged komolyan, meg ő a komolytalan és nincs rád tekintettel, hogy ne csinálna ilyeneket, pedig egy kapcsolatban tekintettel kéne lennie a másikra, különben nincs értelme a kapcsolatnak, nincs értelme az ilyent párkapcsolatnak nevezni. Szerintem kicsit, mintha igazán nem is érdekelnéd. Lehet, hogy csak villogni kellesz a haverok felé, és egyébként erre használna téged. Hogy megmutassa, hogy "milyen jó nője van". És csak azért bizonygatja, hogy szeret, hogy magához láncoljon, hogy minél tovább tudjon villogni téged, vagy csak esetleg ő se veszi észre, -mert olyan is van- hogy ő se veszi észre , hogy ő amúgy birtokolni akar téged, mert neki úgy kényelmes, úgy van kihez odabújni, és lehet az is, hogy nem csak, hogy kicsit gyerekes lélek még, hanem esetleg szeretethiányos is, és most meg már annyira megszokta, hogy ottvagy mellette, hogy félne egyedül. Úgy "kiesne" a komfortos kis helyzetéből, és megijedne, hogy "mi lesz akkor", de egyébként lehet, hogy tényleg ez van, és ez még nem is tudatosodik benne. De amúgy lehet az is, hogy igen, ezt így kívülről nem tudni. Mert amúgy még az is lehet, hogy tényleg szeret, és értékel, csak gyerek még, és nem tudja, miről szól egy párkapcsolat. 26 éves tesóm is gyerekes még amúgy.
2017. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*ja és hogyha elmondod neki nyíltan, hogy ez zavar, és adsz neki még esetleg időt, még egy próbát, és nem csinálja tovább, akkor megértette, és akkor ezek szerint tényleg fontos is vagy neki.
2017. febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy normális. De az, hogy te még nem rúgtad valagba úgy, hogy egy hétig pörögjön egy irányba, hanem még el is tűröd neki... Na az nem normális.
2017. febr. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd ott azt a kisgyereket.
2017. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem normális. Velem ezt csinálta az exem. Egy idő után a szemem láttára flörtölt másokkal. És nem nagyon érdekelte,hogy ott vagyok. Kidobtam. Fájt,de megtettem. Én tudom,hogy nem ezt érdemlem. Szerintem te sem,legyél akármennyi éves. Úgyhogy gondolkozz el egy kicsit,hogy szükséged van-e egy olyan kapcsolatra,ahol nem teljes körű a másik fél iraántad való tisztelete és szeretete. 19L.
2017. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekes g*cik vagytok, nen nektek valo a """""parkapcsolat"""".
2017. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!