Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szoktunk Facebookon elég sokat beszélgetni, mivel csak hétvégén találkozunk. Én 20 vagyok (fiú), ő 18. Van hogy tök jól elbeszélgetünk. De van olyan is, hogy írok neki több sornyi szöveget, amire csak egy "oké"-t küld, de azt is egy emojival. Az első pár ilyen mellett általában el szoktam menni, mert gondolom biztos mást csinál, és gyorsan akar válaszolni. Ezzel nem is lenne alapból probléma, de mostanában túl sokszor fordul elő ez a történet. Előjön az okézás, egy ideig nem is zavar, de utána nagyon rosszul esik, majd próbálom finoman tudtára adni, hogy azért máshogy is ki lehetne fejeznie magát, de ilyenkor továbbra is ugyanazt nyomja, mintha egy fallal beszélgetnék. Amikor belejön a beszélgetésbe a csalódottságom és az érzelmek, ugyanúgy csinálja, mintha direkt idegesíteni akarna. Bármit írok, a válasz tuti az a hülye hüvelykujj-nyújtós emoji lesz... Az a baj, hogy én ezt elég komolyan veszem, mert azt az időt máshogy is el lehetne társalogni, mert sok olyan dolog van, amit akkor akarok elmondani, mert máskorra már elfelejtem. Viszont minden egyes hangulatjel után egyre jobban csüggedek el, és egyre kevesebb kedvem van írni. Az is baj, hogy észrevettem magamon, hogy ezt követően sokszor elkezdek remegni meg nyomást érzek a mellkasomban. Ezt is leírtam neki, erre ennyit írt, hogy oké jó éjt (szívecske). Ez most mit jelentsen? Ennyire nem tartja fontosnak hogy mit érzek, vagy hogy ezt én komolyan veszem? Amígy 4 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon, és nekem csak ez az egy elviselhetetlen szokása van.. Normálisak szerintetek a testi tünetek? Előre is köszönöm a válaszokat, és mindenkinek szép napot! :)

2017. febr. 3. 23:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezen én is mindig megsértődök. Szerintem olyankor nem rád figyel, hanem valami mással van elfoglalva... L
2017. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ezt csinálta, hihetetlenül zavart és nagyon rosszul esett... :/ Szinte már belebetegedtem. :/

F

2017. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
Beszélj vele élőben, nálam tuti kicsapta volna már a biztosítékot. Ha meg nem ér rá, mondja meg és beszéltek később. Erre én is elég érzékeny vagyok sajnos, pár rövid válasz után nem is igen írok többet a másiknak. Ha annyira akar beszélgetni ő is feltudja keresni a társaságomat.
2017. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészről igazad van. Érhető ,hogy ez zavar pláne ha tudnátok miről beszélgetni. Lehet ,hogy közben filmet néz, vagy egy barátnőjével van stb. és ezért annyira nem mélyed bele a beszélgetésbe.


Ugyanakkor szerintem ez akármennyire is sértő és kellemetlen , nem lehet ez az oka egy kapcsolat tönkrementének. Szóval ne hagyd ,hogy ez tegye tönkre.

Vagy beszéljetek kevesebbet vagy máshogyan pl megkérdezed hol van mit csinál szimplán azért ,hogy ne tudjon okézni ill. ha valakivel programja van akkor te is le tudod szűrni ,hogy nem az a legalkalmasabb időpont a beszélgetésre.


Amúgy meg ha jól megvagytok ezen túl kell lépned. Ne hagyd ,hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatod:)

2017. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor neten beszélgetünk, mindig otthon van, mivel csak a laptopján van internet. Van olyan hogy elmegy a barátnőivel programokra, de olyankor esélyem sincs beszélgetni vele, és nem is akarom őket zavarni. Viszont azt is mondta, hogy szó szerint csak velem beszélget Facebookon, úgyhogy pont ezért is nem értem, hogy miért csinálja ezt. Volt hogy sorozatot nézett, és azért nem írt vissza, de olyankor szólt is, hogy azért ír így, mert épp nézi, és csak gyorsan akar válaszolni. Viszont én már nagyon kezdek haragudni ezért. Nem hagynám ott nyilván, mert ezért tényleg elég hülyeség lenne szakítani, egyszerűen csak zavar, hogy ő ezt az egészet félvállról veszi, és elintézi azzal hogy túlreagálom az egészet..
2017. febr. 4. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a netes beszélgetést nem veszi komolyan. Valószínűleg azért veszi félvállról ,mert szerinte nem az a mérvadó és neki annyira nem fontos.
2017. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!