Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális dolog?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?!

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátnőmet amikor megismertem tényleg a legaranyosabb lánynak gondoltam a világon. Minden teljesen oké volt, mondta, hogy teljesen elítéli a hisztiket meg megbeszéli a problémákat, még csak 2 és fél hónapja vagyunk együtt, de most már komolyan minden hétre jön legalább 1 értelmetlen hiszti. Türelmes ember vagyok és elfogadom, hogy mindenki pukkad vagy hisztizik, de ez már elképesztő komolyan. Bármit teszek baj, azt mondja fülig szerelmes belém és nem tudna nélkülem élni, de ha annyira szeret minek kell pukkadni? Egy-egy pukkadás meg nála nem fél óráig tart, hanem nem engedi hogy hozzá érjek napokig?! Utóbbi kettő pukkadásánál már én is elveszítettem a türelmemet és komolyabban vissza szóltam neki, hogy "nem vagy normális" de ezt se ordibálva és ezen úgy kiakadt, hogy faképnél hagyott hogy hogy mondhatok neki ilyet amikor ő minden apróságon játsza az agyát. Ennek még van valami remény vagy ez teljesen hagynom kellene és magától kell rájönni-e? Tanácstalan vagyok.
2015. szept. 11. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bármi van nekem kell bocsánatot kérnem, papucsnak érzem magam és gondolom az is vagyok..
2015. szept. 11. 19:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Fel kell nyitni a szemét... És miután megmondtad neki hogy milyen undorító amit csinál úgy teszel mintha nem érdekelne amit mond neked, és amikor visszajön te még mindig meg vagy sértődve. Ne hagyd neki hogy ő irányítson!
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy lufi.
2015. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondok neki bármit én vagyok a hibás... mondtam hogy így nem fog működni a dolog
2015. szept. 11. 20:11
 5/6 anonim válasza:

nálunk is hasonló volt a szitu, addig jutottunk h kiszerettem belőle és szakítottunk

23 F

2015. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy ez lesz... azért köszönöm!
2015. szept. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!