Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti osszejonnetek egy anorexias lannyal, ugy hogy nem tudtok rola hogy beteg de kesobb kiderul?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg anorexiás, vagy csak nagyon vékony?

2017. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát a nagyon véknyak amúgy se jönnek be:/
2017. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg anorexiarol van szo
2017. febr. 7. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csak utólag derülne ki, akkor az azt jelenti, hogy az után, miután összejöttünk. És akkor ez azt jelenti, hogy szakítanánk-e emiatt igazából, nem azt, hogy összejönnénk-e.


Csak utólag jönnék rá --> Nem látszik rajta, normális alakja van. Szóval igen, ezzel így még nincs baj.


Késöbb, miután kiderül, akkor azt kellene figyelembe venni, hogy mennyire kezeli jól ezt az egészet. Ha kb úgy él ilyen téren, mint bárki más, vagy hallgat a tanácsaimra/kérésemre (ha jelzem, hogy ne tovább ennél, mert az már egészségtelen) akkor okés a dolog. :)

2017. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én össze jönnék vele. De csak abban az esetben ha tudnék neki segíteni...
2017. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Marmint hogy nem tudtok rola, es talan kesobb sem fogtok
2017. febr. 7. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2017. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Hogy nem lehet tudni egy anorexiáról? Mielött összejövök valakivel, az első dolgom megnézni, márpedig az igazi anorexia látványos.
2017. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nem tűnik fel neki, hogy soha nem eszel, vagy hogy mindig hánysz? Ne már, egyértelmű!


Egyébként nem - voltam anorexiás, tudom, mivel jár a dolog, és nem tenném tönkre magam egy ilyen csaj/pasi miatt.

2017. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!