Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőmnek lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek lett egy pasija. Nagyon irigylem, és idegesít, hogy féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Te is ismerkedj. Mondjuk velem.
2017. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom miért vagy féltékeny. Az én bf-emnek májusban esküvője lesz,de nekem senkim sincs még,mégsem éreztem azt,hogy valamikor is féltékeny lennék rá. Sőt. Örülök vele együtt. Tedd te is ezt! Örülj neki,hogy lett valakije. És van mellette valaki.
2017. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Arra irigykedsz, hogy van pasija (a srác személyétől függetlenül), vagy pedig bejön a srác, és amiatt vagy irigy?
2017. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol csak irigylem, hogy van egy tarsa
2017. febr. 8. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegye ő is ezt?

Te kaktuszagyú...

Ez nem ilyen könnyű.

Normális, hogy az ember féltékeny mások boldogságára, pénzére stb.

Tetszik a jellemed.

De ne csessz bele a kapcsolatukba, hidd el te is majd találsz valakit.

L

2017. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy hozzádillő társat.
2017. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!