Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit reagálnátok arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok arra, ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Fene tudja miért, de lájkoltok néha 1-2 csávó képét. Ezt a párotok észreveszi és ő is elkezdi lájkolni a számára ismeretlen csávó képét, amit ti lájkoltatok.

Eléggé óvoda, de mit reagálnátok erre? Alapvetően nem is használja a párotok a facebookot, csak van, hogy tudjon beszélgetni. Szóval mit reagáltok erre?


2017. febr. 10. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal figyelemfelkeltőbb lenne, ha sexy lányok képeit likeolnád. Ha amúgy is más fiúak nézeget, akkor nem zavarná annyira, ha esetlegsen meleg hajlamokat közölnél :D
2017. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne meleg hajlamom? Nem érted a lényeget. Direkt a csávó lenne lájkolva, akit ő lájkolt. Ez nem tesz meleggé.
2017. febr. 10. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nevetségesnek és gyerekesnek tartanám. Ha tényleg csak egy még képet likeol akkor valószínüleg közeli ismerősei vagy rokonok. Gondolom te is likeolod a közeli női ismerőseid vagy rokonaid képeit.. Ha zavar beszélj vele ne ilyen gyerekes módszerekhez folyamodj.
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
* egy két
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig azzal van magyarázva, hogy barát vagy haver vagy ilyesmi.
2017. febr. 10. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha te lájkolod idegen pasik képeit, akkor ő miért nem teheti? Nem értem :S
2017. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Édes istenem. Mit nem lehet ezen érteni? Neki nem idegen. Neki ismerőse és nekem idegen a csávó, és együtt van velem a csaj. Én pedig lájkolnám, hogy vegye észre magát.
2017. febr. 10. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon gáz. Miért ne lájkolhatná néha ellenkező neműek képét???

Én is szoktam pl. volt osztálytársakét vagy munkatársakét. Nem érdekelnek, mint férfiak. Soha nem volt köztünk semmi, nem is lesz. De attól még van, hogy tetszik egy képük, vagy pl. ha a családról tesznek ki képet, vagy valami viccet.

Gáz vagy.

2017. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!