Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém az osztályfőnököm? :O

Figyelt kérdés
Mindig szépen néz rám és simogat. Megszokta a kezemet is fogni es becezget. Tuti szerelmes belém!

2017. febr. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kanos és kíván
2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én vagyok a fiu :O
2017. febr. 12. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hat ennel tobbet kene elarulnod ahhoz, h tudjuk... Mondjuk en is szepen nezek a fiamra, becezgetem es megfogom a kezet, de nem vagyok bele szerelmes...
2017. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert az a fiad, te barom.
2017. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor tuti h sexy es helyes vagy :) 16/L
2017. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es ne farassz, tudom, mi a kulonbseg a szulo es a tanar kozott. De elkepzelhezo, hogy a tanarno a szuloi szeretethez hasonlo szeretetet erez a kiscsavo irant. Ja es kosz nem vagyok barom.
2017. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ahhoz, hogy szerelmes legyen beléd, elég jól kellene, hogy ismerjen téged.. Én például olyanba szerettem bele, akinek ismerem a szokásait, a hibáit, a legszebb belső tulajdonságait, az életútját, a terveit... Szóval érted, mire célzok. Fogalmam sincs, hány éves lehetsz, 14 körülre tippellek, vagy fiatalabbnak (ne vedd sértésnek). Akárhogy is, még nagyon sokat kell tapasztalnod. Sok tanár viselkedik így, és ez közel sem szerelmet jelent részéről. Ha pedig másokkal is így viselkedik, akkor tényleg nincs mitől "tartanod".
2017. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!