Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyünk a barátnömmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk a barátnömmel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hete együtt vagyunk és iskolába menet el megyek elébe és haza is kísérem. A rossz idő miatt keveset vagyunk együtt de a lényeg hogy kézenfogva járunk és néha egy puszin kívűl mást nem csinálunk. Mit tegyek hogy ki tudjuk mutatni hogy mit érezünk egymás iránt? Eddig 3x volt csók. Válaszokat elölre is köszi 14/F
2017. febr. 16. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Szerintem örülne ha a szabadidődet rendszeresen vele töltenéd. Nem éppen értem, hogy ebben az időjárás miért gátol meg, de biztosan van benne valami. Én azt ajánlom hogyha többet akarsz, kezdeményezz!
2017. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjetek randizni, üljetekbe valahová, vagy csak egymáshoz át.
2017. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!