Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért akar vissza jönni az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar vissza jönni az exem?

Figyelt kérdés
Sziasztok4 14/L vagyok. 2 napja bejelölt az exem facebookon, én azonnal le is tiltottam. KB. fél éve szakítottam vele azért mert találkozott egy lánnyal valami Görög útról hazafele jövet, és elvileg meg akarta keresni. Én meg szakítottam vele. Tegnap írt egy sms-t, hogy beszélni akar velem. Én megkérdeztem, hogy ki az, mert csak a telefonszámot láttam, majd rámírt Viberen, hogy elrontotta, és azzal próbálta meg kihúzni magát, hogy az az eset csak egy vicc volt, amit az unokatesója talált ki. Én nem tudom, hogy ezt egyáltalán elhiggyem-e neki, mindenesetre azt mondtam neki, hogy megfontolom. Szerintetek?

2017. febr. 17. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj csajszikám. Na. Most gindoljunk bele. Szerinted,ha vissza akarna szerezni igazán és nem kihasználni,akkor egy fél év után keresne? Bizony hogy nem. Hanem akkor nem lótifuzizott volna más után. Jó hogy ettől bénább kifogást nem talált.Meg jó,hogy fél év után eszébe jutottál.

A pali hantázik. Csak be akar cserkészni,mert lehet épp nincs kivel töltenie az időt. Foglalkozz mással és ne vele. Ez az én tanácsom!

19L.

2017. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!