Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy fiú többet akar mint barátságot én vissza utasítom mert félek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Amugy en 15 eves vagyok es sokszor van hogy nem tartom magam eleg erettnek egy kapcsolathoz. Es altalaban ez a dolog neten keresztul szokott tortenni
2016. jún. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :O.. Miért félsz annyira?? :3
2016. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne tisztáznod magadban hogy pontosan mitől félsz. Például ha mondjuk a szextől, akkor azt lehet tisztázni a másikkal. Ha a csalódástól, akkor meg jobb ha ahhoz mihamarabb hozzászoksz mert sajnos lesz pár az életben. Nem biztos hogy egy kis félelem miatt megéri elutasítani valakit :)
2016. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám a helyedbe
2016. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom talan attol is felek hogy a szuleim hogy fogjak kezelni ezt az egeszet
2016. jún. 19. 12:03
 5/5 anonim válasza:
A szüleid miatt ne aggódj. Először biztos szokatlan lesz nekik, de majd rájönnek, hogy ebben a korban azért már normális, ha van barátod... :) Sok sikert!!
2016. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!