Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálta ezt a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a lány?

Figyelt kérdés

2 eset is volt 2 különböző lánnyal, de a lényeg ugyanaz.


Egyik esetben az egyik lány, úgy hogy szinte semmit sem beszélgettünk, meg semmi ilyesmi, cask mondhatni közös a baráti társaságunk oda jött és megölelt.(semmi előjele nem volt a dolognak)


Egy másik lány, meg pont amikor az egész osztály előtt le lettem hordva a tanár által, meg valóban hibáztam, odajött(éppen strandon voltunk, ez kicsit régebbi sztori, de most felugrott), és amikor félmeztelen(nyilván felső részről) voltam, a mellkasomról valami szöszmöszt szedett le, mikor ezzel a lánnyal se beszéltem soha életemben, de ezzel még csak nincs is semmi közös baráti társaság meg semmi:D


Ez miféle jelenség lehet lányok?:D


2017. febr. 18. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
oh mindkettő az osztálytársam*
2017. febr. 18. 16:47
 2/4 A kérdező kommentje:
A durva az egészben számomra, hogy mindketten mentek utána tovább a dolgukra, mintha misem történt volna :'D
2017. febr. 18. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejöttél nekik. :D Csináltak valamit, hogy felfigyelj rájuk és, hogy lépj valamit, csak te nem értetted, hogy miért csinálták ezt.
2017. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válasz és lesz barátnőd😂
2017. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!