Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet?

Figyelt kérdés

Hol volt, hol nem volt egy fiú, akinek tetszik egy lány,ezért elkezd több időt tölteni.

Egyszer amikor kettesben sétálnak, a fiú megkérdezi a lányt, hogy van a kedve járni. A lány a nyakába borult megcsókolták egymást, majd belemászik a fiú melkasába... majd közli, hogy nem lehet.

Nem tudom elérni telefonon, messengeren mit tegyek?



2017. febr. 24. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
jah a probléma, amúgy nem azzal van, hogy nemet mondott, hanem ahogy tette... nem megy ki a fejemből
2017. febr. 24. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom. Szerintem személyesen kéne felkeresned. Az a legjobb megoldás.

Voltam hasonló helyzetben énis. Szszor rosszabbul esik, mint egy sima elutasítás, mert bennedmarad valami.

2017. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, lehet nekem majd elmúlik, de lassan 3 órája bambulok a fejemből, és újra és újra... csak az jár a fejemben, hogy, hogy ölel... mintha soha nem akarna elengedni... nah mind1 végül úgy döntöttem, ide jövök hisztizni
2017. febr. 24. 21:49
 4/4 anonim válasza:
Szerintem keresd meg személyesen! Csinálj egy felvezető beszélgetést és valahogy tereld rá a témára, hogy miért nem lehet a barátnőd. Ne hagyd elmenni, amíg nem közli veled. Légy kitartó! A lányok néha nagyon szeretik ha faggatják őket. Vihetsz valami kis ajándékot is, ami rád emlékezteti, mondjuk valami karkötőt, csokit, virágot.. ilyesmit. Sok sikert!
2017. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!