Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hany honap utan aludjunk egyutt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany honap utan aludjunk egyutt?

Figyelt kérdés

Es elso oral mikor? Nektek mikor volt? Mennyi ido utan aludnatok egyutt? Tudom ez sok mindetol fugg csak masok velemenyere is kivancsi vagyok.

15/L


2017. febr. 26. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tudsz aludni?
2017. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 2. napon együtt aludtam a barátnőmmel...
2017. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag későn, 18 évesen lett először tartós kapcsolatom, és nem is kapcsolatnak hanem érzelem nélküli szexnek indult, úgyhogy kb 3 napot vártunk az első orál (és szex) előtt. Soha nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a szüzességemnek, nem éreztem hogy érték lenne, vagy hogy veszítenék az "értékemből", akármi is legyen az, azzal hogy szexelek.

Az első adandó alkalommal aludtam is nála. Aztán beleszerettem és összejöttünk.

Nem bántam meg.

Egyetlen dolog volt fontos, hogy bízzak abban akivel megtörténik, őt két éve ismertem, teljesen megbíztam benne minden téren.

Neked is erre kell figyelned. Akkor, annyi hónap után csináld, amikor nincs benned semmi kétség, amikor tudod hogy megbízhatsz benne és tényleg ezt szeretnéd. 18L

2017. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2017. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányok egy jelentős része úgy hal meg hogy az oralt ki se próbálja.
2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
se az analt*
2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem te pettingre gondoltál.
2017. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor, hogy alakul random jönnek az ilyenek.
2017. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy honap utan aludtunk egyutt. Utana jottek a dolgok csak.
2017. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!