Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 eves lany vagyok, a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves lany vagyok, a baratom 23.1 eve es 9 honapja vagyunk egyutt. De nagyon sok a problema vele?

Figyelt kérdés

Tarskeresozik minden lanynak irogasa hogy talalkozanak hagy dugja meg meg hogy kuldjon neki kepet a lany es mikor mondta a lany hogy nem kuld azt irta neki hogy ezert izgult fel ra stb. (en ezt onan tudom hogy a fb jelszavaval es az emailjevel jelentkezik be es en azt tudom).

Nem tudom mi lehet a baja velem meg adok neki mindent szeretem megbecsulom egy fiuval se beszelgetek miota vele vagyok se fbon se elobe.

O is szeret azt mondja de tul sok a vita kicsibol nagyot csinal.

persze ha en fel kapom a vizet hogy miert kell neki tarskereso letagadja veszekedik stb.

neki all mindig feljebb mikor neki soha nincs igaza.

mit tegyek hogy eszhez terjen?



2017. febr. 24. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
hadd*
2017. febr. 24. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2017. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem NEKED kellene eszhez terni!
2017. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En nem elhagyni szeretnem hanem jobba tenni ezt ez egeszet hogy ra jojon hogy nincs szuksege erre.

valaki segitsen nagyon fontos:((

2017. febr. 24. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye, hagyd őt inkább. Semmi értelme hogy vesztegesd vele az időt...Ez már csak rosszabb lesz.
2017. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, szép dolog, hogy kitartasz mellette, de aki annyira nem tisztel, hogy ne adjon másnak d*gási ajánlatokat, azzal egyszerűen nem érdemes kapcsolatban lenni. Legyen már benned egy kis tartás!

"O is szeret azt mondja"

Én meg a Pápa vagyok. Mondani bármit lehet. De tudod, ha valaki SZERET, akkor nem másra veri a micsodáját, és nem mást akar megfektetni. Ennyire egyszerű.

"egy fiuval se beszelgetek miota vele vagyok se fbon se elobe."

Ez meg úgy, ahogy van, butaság. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy még a szomszédot se vagy hajlandó felismerni, csak mert pasi.

2017. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt csak te vagy az idiota amiért ezt hagyod, és pont.

Dobd ki, vagy legyél lábtörlö, de akkor ne panaszkodj.

2017. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!