Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor ment fel hozzátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ment fel hozzátok a pasitok először? Kort is légyszi.15/L

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyok együtt az első barátommal. És lassan esedékes lesz, hogy feljöjjön hozzánk. Semmi rosszra nem kell gondolni, csak hogy megmutatnám a szobám, esetleg filmnézés stb. Nálatok mennyi idő után volt ez, elkezdtetek járni, és pár hétre rá? Ez érdekelne

2017. márc. 1. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első barátom 17 évesen volt. Nem vittem a szobámba egyszer sem. Mindig kint találkoztunk. A szüzességem 19 évesen veszítettem el azzal, aki a mai napig is a férjem. Azaz a 2. barátommal.


33 / N

2017. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is van egy barátom.

Sanyinak hívják. Kb állandóan a sarokban kuporog, és mindig néz. Néha ijesztő tud lenni, de azért jóban vagyunk. A kedvenc filmje a madagaszkár pingvinjei.

Mindig érdeklődve nézi, ha bekapcsolom neki.

2017. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hozzám 2 hónap múlva. Bemutattam a családomnak, beszélgettünk velük, majd a szobámban is, meg filmeztünk. Nem feküdtünk még le:)

18/L

2017. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a filmnézést meg se említsd neki. Mindannyian tudjuk, mekkora félreértések támadnak ebből.

15 éves vagy és nem rég jártok......Mi a franc az esedékes?

2017. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a második kicsit fura volt. :D

Negyedik válaszoló: mondtam hogy semmi rosszra nem kell gondolni, szimplán feljönne hozzánk valamikor és ennyi. Eszemben sincs lefeküdni vele vagy ilyesmi.

2017. márc. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!