Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szoktatok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok arra a lányra gondolni, akibe szerelmes voltatok, de nem tudtatok vele összejönni, mert pl. elszalasztottátok a lehetőséget?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Néha szoktam azon gondolkodni, hogy milyen ízű lehet a puncija.
2016. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de néha van hogy beugrik, hogy azt a lehetőséget is elszalasztottam.
2016. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam.


De esetemben nem arról van szó, hogy elszalasztottam a lehetőséget, hanem konkrétan udvaroltam, bepróbálkoztam nála, küzdöttem érte és el lettem utasítva.

2016. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az összes elszalasztott lehetőség végigfut az agyamon és 3 óráig fetrengek gyötrelmes kínok között, bár a szerelmet másképp definiálnám, inkább mondanám azt, hogy igen szimpatikus hölgyek voltak.


22/f

2016. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Sajnos nagyon sok ilyen volt. Pedig lett volna esélyem.
2016. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eszembe jut többször is... mondjuk úgy 2 hetente. Olyankor reménykedem, hogy jó döntéseket hozott az életben, és boldog :)


24f

2016. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is próbálkozós-elutasítós voltam. nem elszalasztott lehetőségről van szó.
2016. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem pazarlom a gondolataimat rá, általába nyugtatni szoktam magam lefekvéskor rá gondolok mintha együtt lennénk és csinálunk ezt azt, mer egyedül élek többnyire, néha vagyok otthon szüleimnél, így kell valami ami megnyugtat legalább gondolati szinten, de amugy nem érzem magam rosszul hogy nincs, nagyon gyér 1 kapcsolatom volt ami komolyabb volt meg 1 közepes meg 1 amit annak se lehet hívni
2016. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan: Volt egy 2 éves kapcsolatom ami pár hónapja ért véget és már napi szinten sem jut eszembe a barátnőm. Elfelejtettem őt.


De volt kb 3 éve egy ismerkedésem, amikor az adott lánnyal 1 hónapig találkozgattunk, volt néhány randink és kb két kézen megszámolható szexuális aktusunk, aztán ő dobott engem. A mai napig napi szinten eszembe jut és sokszor van hogy rá maszturbálok. Nagyon bánom, hogy nem lett több kettőnk között.


25/F

2016. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12 éve volt, de még mindig eszembe jut! Olyan gyönyörű lány, hogy azt nem lehet leírni. 8.-os voltam Sajnos külön suliba jártunk de sokszor sétáltam 5 km-t a sulimtól a buszvégállomásig mert ő mindíg ott szállt fel! Nem beszéltem vele, de bolond ballagáskor odamentem ahol mindig voltak a barátnőivel! És igen mindenki ott volt csak ő nem! :( Barátnői mondták, hogy nagyon oda van értem! Sajnos utána ő is elballagott meg én is! Rá vagy 2 évre találkoztam vele, beszélgettünk de wkkor már volt barátja! Ő is elmondta, hogy szerelmes volt belém! Úgyhogy ezt nem csak a kérdezőnek mondom, hanem mindenkinek, hogy ragadják meg az esélyt egyből amikor ilyen szituban vannak, mert ilyen csak egy van az életben! Ezt azért mondom mert tudom, hogy ilyen szép barátnőm soha nem lessz!!! És itt nem csak a szépség hanem maga a lány! Nagyon aranyos nem k...a és sorolhatnám még! Sajnos nem léptem időben!Mindenki lépjen időben!!!
2016. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!