Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a barátnőmmel és mégis zavar a múltja. ötletek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal akinek zavar a múltja. Sokszor intim dolgokkal viccelődünk és egyszer csak szóba jött, hogy az előző paliját lesz*pta és, hogy ő alapból lenyeli. Nos ezt amikor leírta akkor így a vérnyomásom 180-ra felugrott és eszméletlen állapotba kerültem. A barátnőmet eléggé megijesztette az, hogy így látott. Féltékeny nem vagyok mert tudom, hogy most velem van ő helyette. Az is vicces, hogy ezek a dolgok még csak most jönnek elő, hogy összejöttem vele.


Én 18 vagyok míg ő 15. Nem lehet, hogy azért zavar annyira mert az életkora alapján arra következtettem, hogy őt még úgymond nem szippantotta be a mai világ és még szűz illetve új neki ez a dolog?


Próbáltam szakítani többször is de nem tudom elveszíteni. Fáj együtt lenni vele de elveszíteni se akarom. Ötletek? Akárhányszor megbeszéltem vele vita lett a vége. Nagyon szeretem de valahogy nem tudom elfogadni. Válaszokat köszönöm!


2017. márc. 7. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Számomra elég nevetséges a dolog - mármint a túlzott reakciód -, mivel egy 15 éves lányról és egy 18 éves fiúról van szó.

Ez már csak akkor lenne "nagyszerűbb", ha te már aktív nemi életet élnél, és így akadnál ki rajta. Nos, az aztán fantasztikus lenne.


"Én 18 vagyok míg ő 15. Nem lehet, hogy azért zavar annyira mert az életkora alapján arra következtettem, hogy őt még úgymond nem szippantotta be a mai világ és még szűz illetve új neki ez a dolog? "


Ez a kedvenc részem. 18 éves létedre Te akadsz ki azon, hogy a barátnődnek nemi élete van, holott 100000%, hogy Te hamarost akarnál tőle többet is, mint csókot. Nonszensz.

2017. márc. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem...csak tudod nagyon jól esik nekem amikor előkerül az exe...olyan büszkén szokta elmesélni a dolgokat holott nagyon megbánta...
2017. márc. 7. 01:15
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
éretlen vagy pajti :) saját dolga , hogy előtte mit csinált kivel ő dolga maximálisan. összes bnőmet d*gta valaki előttem is és akkor ? vagy nekem is csak egy első volt és a többi akkor ? adott pillanatban pont nem érdekelt és még csak nem is gondoltam rá hogy előtte mással is volt és az ő agyukon se futott át adott pillanatban hogy én mással is voltam mert pont nem érdekli őket. gyerekes szűzies aggódás lemerem fogadni csaj 15 évesen érettebb a dolgokra mint te :)
2017. márc. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Enyémet is nyelhetné éjjel-nappal.
2017. márc. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút érthető a probléma, és nyugodj meg, nem vagy olyan abnormális, mint amennyire a fentiek sulykolják, ez teljesen oké reakció. A helyén kell kezelni ezeket a dolgokat, nem kell mindent a legmélyebb részletekig tudni ilyen téren, csak amíg kényelmes, nyugodtan mondd meg neki, hogy inkább ne mesélje el ennyire, és ne is filózz rajta, csak érezzétek jól magatokat. :) Egy-két év (és esetleg egy-két barátnő) után egész máshogy fogod látni.
2017. márc. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már felajánlotta egy 13 éves csaj a szüzességét, szóval ha 15 éves nincs miről beszélni, én nem fogadtam el :o
2017. márc. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy zavar hogy osszejottel egy 15 eves kis ribizlivel.
2017. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
18%

Istenem, te baromállat.

Majd én szopatom a csajt, ha te ekkora taknyos hülyegyerek vagy

2017. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miféle lány ez te? Aki 14-15 éves lány létére nem szűz,az nekem még az ismerősi körömbe se kéne,ez annyira szégyen.
2017. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan dolog, hogy én is azért ismerkedtem vele meg mert azt hittem, hogy ő másabb mint a többi. Már nagyon sokszor mondtam neki, hogy ne hozza elő a múltját de csak előhozza.


Volt már barátnőm előtte de őnáluk ez a dolog nem zavart.

2017. márc. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!