Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Hogyan kezelnétek? Külön voltunk, mégis zavar, hogy mással volt.

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottunk, majd rá 4 hónappal ismét összejöttünk. Azt mondta míg külön voltunk nem feküdt le senkivel (én nem voltam senkivel), ám most fél évvel később kiderült mástól, hogy mégis együtt volt valakivel. Nem tekintem megcsalásnak, viszont az, hogy letagadja eléggé bántó, mert úgy érzem hazudik nekem. 19/L
2017. jan. 8. 20:29
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
48%
Mivel még nem voltam ilyen helyzetben, nem feltétlenül teljes értékű a válaszom, de ha megpróbálom erősen beleképzelni magam a helyzetbe, akkor úgy érzem nem zavarna igazán. 4 hónap alatt valószínűleg én is kerestem volna mást.
2017. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám az illetőt. Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket... Tényleg csak hazug emberekkel képes összejönni ennyi ember?
2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a lényeg hogy hazudik.
2017. jan. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És meggyőződtél arról, hogy hazudik? És arról, hogy ki hazudik? És ha igen, hogy miért?


Mert mit láthat egy kívülálló (ha igaz): "együtt volt valakivel" - okés. Ez biztos, hogy azt is jelenti, hogy le is feküdtek? Nem lehet, hogy csak dumáltak, hogy próbálkozott társat találni, vagy ismerkedni, barátkozni?


Aki ezt mondta, annak honnan van a biztos infója, mert lehet, hogy valami hátsó szándéka van.

2017. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!