Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Az ilyen csaj normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen csaj normalis szerintetek? Mit érezhet az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem reg szakítottunk barátnőmmel 1 hónapja. Tobb mint 1 ev utan.

Azt mondta mar higy par hónapja nem szeret..

De mikor találkoztunk megcsókolt meg minden.. Kiderült kapcsolatunk kozben azaz 1 5-6 hete chetelt egy fiúval aki pae het utan elküldte mert rajott h kettyos.

Majd a baratnojinek ugy állította be hogy o kulte el a srácot..

Ez mar szerintem h csetelt mással es behazudta magának hogy szereti ez megcsalás.

Akkor mikor chetelt azzal a fiúval kiderült 1 másikkal i beszélt akivel ossze is jott.

De ami meg durva hogy a csaj szakitasunk utan is a mai napig pikkel ram h hagyjam békén hol ott en mar leszarom.. Mert ez mar beteges..

Akkor barátokat vesztettem el miatt sorhplhatnam célokat adtam fel csak miatt...

Az ilyen kottyos...

En ugy gondolom ha egy hosszu kapcsolat utan az elso aranyos sráccal összejön beta nagyon..

Szerintetek?


Az ilyenből lesznek a ribacok nem ?

Ja es feszt feltekenykedett mindenre es mindenkire mar aki csak megnézett engem.

Most 17 a lany..


2017. márc. 7. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesznek ő már az :D
2017. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen azt hiszi hogy ő egy "szapanopera" főszereplője ez beteges (az egyik ismerősöm is pont ilyen ő azért veszett össze agy barátnőjével mert az a csaj jol kijön egy fiuval aki az ismerősömnek nem is tetszik pfff.. szoval meg tudlak érteni ) Mond meg neki hogy ne nézen soha többbett tv-t mert az élet nem egy film és jobb ha elgondolkodik mert ha nem ő fogja megbánni

(Sry a helyesírási hibákért)

2017. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!