Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok a fiú 14 . Nos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok a fiú 14 . Nos az egész úgy kezdődött, hogy pár hete mondta hogy szeret. és tetszem neki! Ő is tetszik nekem. Elhívott tegnap egy kicsit hogy ketten legyünk.!?

Figyelt kérdés
és.. megcsókolt.. életem első csókja volt alig tudtam mit hogyan de ő vezetett és azt hittem szeret.. de kiderült hogy csak fogadás volt.. írtam neki egy levelet amiben elmondtam , hogy nekem ez a csók sokat jelentett

2017. márc. 9. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
ő meg ezt írta: " ez csak fogadás volt te qrva.." Nekem sokat jelentett azt hittem neki is.. és nem.. de nem tudom elfelejteni.. segítsetek kérlek :( nem bírom
2017. márc. 9. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
nagyon paraszt felejtsd el ilyenekkel nem érdemes foglalkozni!!
2017. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Jó nagy tahó..na neki se kell még barátnő
2017. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:/
2017. márc. 9. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána, pláne ilyen után aki csak fogadásból csókolt meg,és aki még le is kurv*z
2017. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Velem is történt hasonló, ilyenkor CISCO kapitánytól kértem segítséget.


Mivel hozzá te nem tudsz fordulni, én segítek.


Az alkalmazási rétegben szigorúan tiltott az IP csomag kezelése, ez azt jelenti, hogy ne is foglalkozz a fiúval.


A megjelenítési réteg szerint a fiú csak éretlen, nem való még komolyabb kapcsolatba. Tartalék útvonalak közül ő rendelkezik az egyik legmagasabb costtal.


A viszony réteg nem volt erős köztetek, request timed out. Ez a routing hiányából eredhet, illetve lehetséges, hogy egy ACL deny van a dolog mögött. Ez eredhet az implicit denyból, illetve egy akaratlagos tiltásból.


A szállítási rétegben, mint tudod, a TCP protokol uralkodik, erről nem is szólnék többet.


Hálozati rétegbeli kutatásom sajnálatos módon eredménytelen volt.


Az adatkapcsolati réteg valószínűleg egy hibás IP csomagot kapott, ezt érzed most.


A fizikai réteg maga a Cat5e kábelen, RC45ös csatlakozójú kábelen átmenő csók volt.

2017. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :)
2017. márc. 10. 15:49
 8/9 A kérdező kommentje:
.
2017. ápr. 30. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben jól felpofoztam volna..

Sőt ha látod valahol menj oda és hajrá! Megérdemli..

2017. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!