Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsáthat, van esély rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáthat, van esély rá?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elég csúnyán összevesztünk, mindketten hülyeségeket tettünk. Azt mondja, hogy nem érez már irántam semmit, nem szeret.

Lehetne-e esély arra, hogy újra megszeressen? Hogy újra minden csodálatos legyen?


Előre is köszönöm!



2017. márc. 11. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, akivel ugyan így voltunk. Csak mi nem 1x vesztünk össze,hanem a kapcsolat fele abból állt. Szakítás után a srác még egy csomót próbálkozott, de a végén annyira elegem lett, hogy szándékosan olyat csináltam, amitől megutált. Még egy darabig írogatott, de már végre nem. Nah de ebből azt akarom kihozni, hogy hagyjad a lányt. Ha azt mondja, hogy nem szeret, akkor fogadd el. És eszedbe ne jusson eröltetni az újrakezdést/zaklatni. Csak tedd valahogy magad túl rajta. Ami volt elmúlt. Majd újra minden csodálatos lesz, max nem vele.
2017. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legyünk pozitívak! A szerelem nem múlik el egyik pillanatról, a másikra. Lehet, hogy a barátnődnek, folytogató volt a kapcsolat, és megunta. Én ugyan ilyen voltam, szakítottam a barátommal, de pár napra rá meg is bántam. Hagyd most egy kicsit gondolkozni, had érezze hogy egyedül van, és rá fog jönni, hogy mindennél fontosabb vagy neki. Ne írj neki, ne keresd, ha találkozol vele, ne foglalkozz vele! Észhez fog térni, akkor viszont te legyél észnél, és gondold át mit szeretnél. Ha szeret téged, vissza fog andalogni hozzád. Csak idő kérdése!
2017. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban. A szerelem nem múlik el egyik pillanatról, a másikra. De ha elmúlik, az már nem jön vissza. Persze ez a tiniszerelemre messze nem igaz, tehát ember nincs, aki a te esetedben tutit tudna mondani.
2017. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kapcsolat vége fele furcsává vált. Sokszor nem tartotta be az ígéretét. Néha hazudott is "csak a jó érdekében". Lehet idegből, de mondta már párszor, hogy gyűlöl és nem szereti velem tölteni az idejét. Próbáltam vele sok komoly témát megbeszélni vele őszintén, de nem vette komolyan, felhúzta magát, ha olyanról volt szó.


Megéri küzdeni érte?

2017. márc. 12. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretni és szeretve lenni olyan, mintha két oldalról sütne rád a nap. Ez hozhat csak igazi boldogságot, és ahogy látjuk, ez itt sohasem fog megvalósulni. Szóval bármennyire fáj is, túl kell tenned magadat rajta, és továbblépni.
2017. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!