Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Újra összejönni egy volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönni egy volt barátnővel?

Figyelt kérdés
Szóval, van nekem egy volt barátnőm, akivel 6 hónapja nem beszéltem, nem is ez a lényeg én nem tudtam túltenni magam rajta. Ebben a 6 hónapban szinte mindig amikor megláttam a helyeket ahol voltunk állandóan eszembe jutott. Elfogadtam az engedélykérését facebookon és 10mp-sem telt el egyből írt, és találkozni szeretne velem, meg én is vele. Van rá esély, hogy nem felejtett el és újra belém tud szeretni és fordítva?

2017. márc. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ex-el összejönni újra nem szerencsés. Ami egyszer nem ment, az másodszorra sem fog.

Persze vannak kivételek. Miért szakítottatok?

2017. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert vagdosta a karját csak ezt nem akartam neki elmondani és inkább annyit írtam neki, hogy ne erőltessük egymás közt ezt. De lehet már abbahagyta.
2017. márc. 14. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Akkor meg végképp hagyjad! A tinilányok kedvence a kézvagdosás. Nem normális dolog, mert ezzel fog fenyegetni, pl.ha elhagyod felvágja az ereit stb. Szerintem inkább keress egy normális lányt!
2017. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer sem volt ilyen kijelentése. Mindegy egy próbát megér, utána ráérek "normális" lányt keresni.
2017. márc. 14. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat, hogy ez zavar benne, hiszen egy kapcsolat alapja az őszinteség, bizalom. Ha ezek nincsenek meg akkor hogy várod el hogy menjen? Beszélj vele hogy miért csinálja, mert lehet hogy pszichés oka van, akkor ne gyertek össze (mert ki tudja még mit fog csinálni magával az évek során). Ha divatból akkor meg gyertek össze, de szoktasd le róla! Amúgy meg ez a vagdosás nálunk divat volt 12-13 évesen, anno 2005-ben amikor sok emós volt, most ez a leggázabb. Ráadásul ha olyan a vágás akkor örök életére ott fog maradni a nyoma...
2017. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!