Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönni a volt barátnővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni a volt barátnővel?

Figyelt kérdés
Kb egy éve szakitottunk.igazából nem is volt nagy kapcsolat mert meg nagyongyerekek voltunk.most is azok vagyunk de en mar sokkal tapasztaltabb 15 éves fiú vagyok.A sors ugy adta hogy egy osztályba kerüljek az exemmel.Nem tudom miért de most annyira feléledt bennem minden.annyira szeretnem megprobalni megint.annyira nagyon be jon a csaj.a járása a teste a nevetése a mosolya.egesznap ra gondolok.anno o szakitott mert a kapcsolatunk olyan volt hogy heti egyszer talalkoztunk egy honapig de ket kezemen megtudtam volna szamolni hanyszor csokoltam meg.nagyon félénk voltam.azota levetkőztem gátlásaimat.szerintetek megéri megprobálni?bocsi a helyesírásért,mentsegemre szoljon hogy telefonról vagyok.előre is köszi

2014. szept. 18. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gáz lesz amikor külön mentek, de ettől függetlenül ha látsz benne fantáziát, akkor hajrá.
2014. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze!Lehet ő is így érez:)
2014. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!