Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mit jelenthet? Tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Tetszem neki? vagy nem?

Figyelt kérdés
14 vagyok a fiú 15! Tetszik nekem... a sztori úgy volt hogy egy buszon utaztunk! leült mellém (azt tudni kell hogy van barátnője) kb 5 percet beszéltünk kérdezte: hogy vagy? (közbe mosolygott ) válaszoltam jól köszi te? és így ment a beszélgetés! És egy idő után felszállt a barátnője is a buszra! Ő ezt mondta: "ne emelett a p.cs. melet töltsd az idődet gyere szívem menjünk.. Én úgy tettem mintha nem lenne semmi baj . a lány 3 leszállóval odébb leszállt a fiú visszajött hozzám.. ezt mondta: "ne haragudj...tudom bunkoság volt tőlem hogy elmentem de egyszerűen nem tehettem mást!..." és meg csak kicsit szomorúan de mondtam :"semmi baj megértem.." kicsit még beszélgettünk.. egy megállónál száltunk le...elkezdtem sírni mert már elegem volt a lányból ... (eleve ő nem ott száll le.. de most leszállt) és utánam futott hogy mi a baj.. mondtam:"semmi ... újra megkérdezte "mi a baj Niki?.. közbe fogta a kezem .. mondtam :Semmi.. tényleg nem lényeges... hazakisért .. elköszöntünk egymástól és amikor beakartam menni a házba még megfogta a kezem és megölelt és ezt mondta: "ha baj van vagy valaki bánt mond el.. én mondtam: Rendben köszi .. lehetett olyan 4 óra .. háromnegyed 5kór írt hogy jól vagyok-e és hogy most se mondom el hogy mi a baj? én mondtam: Nem lényeges.. másnap (pénteken) a balázs (ő az) elment a büfébe .. mi osztálytársak vagyunk... a lány odejött hozzám elkezd: " jó lenne ha leszállnál a pasimról te qrva.. pofon vágott... elmentem sírtam...pont össze"futottam" balázsal aki kérdezte: Mi a baj niki? nem válaszoltam mert egyszerűen nem bírtam csak befutottam a lánymosdóba .. a bff-m mondta h mi történt.. balázs kérdezte a lányt: Te bántottad? a lány: nem én soha.. (hétfő) megint egy buszon mentünk... a lány beteglett azthiszem lázas de nem az a lényeg .. megint leültmellém kérdezte:Mi a baj.. megfogta a kezem. mondta:Most tényleg őszintén mond el! mondtam hogy semmi .. azóta minden nap haza kísér és mindig kérdi hogy vagyok ..de ha teszem is neki... miért nem mondja el?(ő 15 éves)

2017. márc. 18. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja el mert van barátnője. Szerintem nyugodtan mond el Balázsnak hogy milyen veled a barátnője majd rászólt hogy ne legyen ilyen durva veled.
2017. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm még válaszokat,segítségeket szivesen olvasok
2017. márc. 18. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Mond el Balázsnak hogy mekkora egy r*bi a barátnője és hogy ne féltékenykedjen elvégre Balázs nem veled jár..

Nem hiszem hogy tetszel neki de mióta látott sírni büntudata van hogy az miatta lehet, mond el neki a történetet ...

15F

2017. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megprobálom és ha válaszol leírom h mi lett
2017. márc. 18. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők is írták, csak őszintén és egyenesen.
2017. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj de romi ez a Bazsika. Jajj fiatalok élvezzétek ki a tini éveiteket. Am mond el a kiscsávónak. A lányt pedig verd meg.
2017. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igy erdeklodik, akkor szerintem megerdemelne hogy elmondd neki ! :) Majd ird meg hogy mi lett !
2017. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megírtam neki most leírom az egész párbeszédet: Szia!.. Ugye kérdezted mi a baj.. Ő: Igen! :) Elmondod?<3 én:Igen.. Már nem bírom... amikor láttál sírni akkor is az a barátnőd miatt volt.. a barátnőd miatt voltam ilyen..Ő: Most nem értelek!Mit tett veled? Bántott? Én: Igen.. előszőr csak szavakkal ... De utána pedig megpofozott!.. :( Ő:És miért nem mondtad el előbb? Én: nem mertem.. bár ez úgy sá számít semmit.. Ő: Dehogy is nem! Figyelj Niki.. nem azért vagyok vele mert ő szebb... Mer nem Csak amikor te átjöttél ebben az évben a suliba akkor jöttem veleössze! Nem is ismertelek..Nem tudtam mire hogy reagálsz! És vele voltam ! Nem is tudom meg se tudom magyarázni miért vagyok vele de nem tudok vele szakítani... én: Értem.. :(
2017. márc. 19. 09:59
 9/11 A kérdező kommentje:
ha még történik valami szolók de szivesen olvasok válaszokat
2017. márc. 19. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:

HATALMAS GRATULÁCIÓ

BÜSZKE VAGYOK RÁ HOGY ÍGY MEGÍRTAD NEKI

#3 válaszoló voltam

Lehet még össze is jösztök ;)

2017. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!