Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bizonytalan vagyok. Most mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
nagyon megfogott valami egy fiuban. Én is tetszem neki. De mondta,hogy rengeteg lány rajong érte.És ezt magamtól is tudom. Bizok magamban. merT ha én kellek neki,akkor ugyis engem választ. de olyan rossz igy. mit tegyek ? (18 eves lány vagyok )
2017. márc. 18. 20:34
 1/4 Adelll ***** válasza:

De tulajdonkeppen mi a problema akkor ha biztos vagy magadban?

Az a kerdes hogy igy megerne e kapcsolatot kezdeni neki? v

2017. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem az zavar,hogy nagyon sok lány odavan érte. h én nem vagyok elég jó, akkor megkaphat jobbakat.
2017. márc. 18. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne eröltesd, az ilyenek hamar megcsalnak, meg ha mar eleve evvel kezdte, meg gondolom zavarna hogy lányoknak írkál lányok jelölik meg képeken
2017. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darklucky ***** válasza:
Minden kapcsolat a bizalomra épül, ha bízol benne és magadban akkor nem lesz gond. De ha már úgy akarsz belelépni egy kapcsolatba hogy kétségeid vannak, akkor hagyd a fenébe. Magadnak okozol csak fájdalmat . A fő kérdés az tudsz-e bízni magatokban ?!
2017. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!