Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen: biztos barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen: biztos barátság vagy bizonytalan "kapcsolat"?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom, bizalmasom egy férfi, mindent megdumálunk, még pasi ügyekben is ad tanácsokat... Viszont tudom, hogy szívesen szexelne velem. Tetszik is, de barátnője van, így elutasítottam, maradt a barátság. De lehet, hogy mégis kockáztatnom kellene? Megmaradhat a barátság egy esetlegesen félresikerült próbálkozás után? 33N és 49F vagyunk.
2014. szept. 17. 10:06
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

Egy: Nem hiszem maradna félre sikerült kapcsolat után a barátság.

Kettő: Ez most komoly? Magányos vagy és unalmadban ráugranál egy foglalt pasira? Legyen már egy kis önérzeted. Ha kell neked és te is neki. Akkor szakítson és hajrá. De akkor meg majd azért teper más nőnél, hogy helyetted mást döntsön meg.

2014. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem "unalmamban..." Vannak más - szingli- "jelentkezők" is, de egyik sem tetszik ennyire... A barátságot viszont nagyon féltem.
2014. szept. 17. 10:22
 3/8 csabika1971 ***** válasza:
Bocs, lehet én vagyok rosszul nevelt. De nekem férfiként nem fordul meg a fejemben, hogy olyan nővel próbálkozzam aki pár kapcsolatban van. Mert egyszerűen tabunak érzem, és kész "bármennyire is tetsszen".
2014. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egészen addig én is így gondoltam, amíg meg nem ismertem Őt... Néha nem is tudja az ember, hogy mit dumál, amíg nem kerül olyan helyzetbe...
2014. szept. 17. 10:41
 5/8 csabika1971 ***** válasza:

Hmm. Lehet. Rég volt egy nő akitől még a lélegzetem is elállt (volt valakije). Adta is volna magát a dologra. Otthagytam. Bár igaz a mai napig eszembe jut. Mi lett volna, ha?

Mert ez szerintem nevelés és önértékelés kérdése, és én nem akarok rossz lelki ismeretet az miatt mert pl miattam ment szét egy család.

2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez az... A "mi lett volna ha..." Itt egyébként nincs szó családról, a pasi elvált és most barátnője van, nincs közös gyerekük és nem is terveznek... Mindegy. Tényleg nem tudom, mit csináljak... :(
2014. szept. 17. 10:50
 7/8 csabika1971 ***** válasza:

Tudod én mindig szerelmet keresek, és nem egy következő numerát. Lehet ez is az oka, hogy egyedül vagyok (de ez most mindegy).

De te, mit várnál ettől a kapcsolattól? Hisz barátnője van, még is téged környékez. Nem elégé mutatja az a jellemét? Mert csak barátkozik, de azért meg is döntene. De nem azt mondja, hogy jöjjetek össze, és ő pedig ott hagyja a jelenlegi barátnőjét.

Az az ő csak a jelenlegi nője mellett agy újabb skalpot akar, és majd jöhet a következő.

2014. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el és döntsd el, nekem csak ennyi a hozzáfűznivalóm.
2014. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!