Miért van az, ha valaki terhességének kimenetelét illetően bizonytalan, egyből megjelennek itt olyanok, akik "bombázzák" a kérdezőt olyanokkal, hogy legyen nyílt örökbefogadás, majd ők vállalják a babát?

Figyelt kérdés
Nem az örökbe fogadással van a baj ,sőt az egy szép dolog !!! De megvan annak a hivatalos menete és helye ahol intézni kell a dolgokat .Nem itt kell levadászni az egyént aki úgymond gyermeket szül nekik ..Csak engem zavar, hogy mihelyt egy kis bizonytalanságot éreznek, úgymond lecsapnak a babára?

2014. máj. 29. 04:36
 1/10 A kérdező kommentje:
( Mielőtt megkérdeznétek ,nem vagyok érintett a témában ,és soha nem lennék képes az örökbe adásra valamint már édesanya vagyok .)
2014. máj. 29. 04:39
 2/10 anonim válasza:
57%

Az a baj, hogy a bizonytalanságát az illető nem azokkal osztja meg, akik feloldanák a bizonytalanságát, pl. férj, hanem itt vad idegenekkel. Ha egyedül vállalta a gyereket, akkor meg a tesóval anyukával és a rokonokkal, hogy kire számíthat. Sokan nincsenek tisztába

az anyasággal. A gyerek teljes embert kíván. Sok sok lemondást, éjszakázást. Ha nem tudja képes lesz e szedjen fogamzásgátlót, hogy ne legyen feszkó

2014. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Áruld mar el nekem, melyik az a fogamzasgatlo, ami 100%ban véd? Tudomásom szerint ket biztos modszer van: a művi meddővé tétel es az, ha nem szexel az ember.
2014. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az emberek ezen az oldalon mindenkibe belekötnek. Ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor azért.

Sajnos. :(


Nem is értem az ilyen embereket miért nem tiltják ki.

2014. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3/4

Azért ha a nő beveszi a gyógyszer megfelelően a férfi meg gumit húz, akkor annyi esélye van a gyereknek mint megnyerni a lottó ötöst. Esélye van de nem naponta több.


Szerintem nem lecsapás hanem alternatíva javaslat.

2014. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi reális esélyt látsz arra, hogy egy normalis párkapcsolatban a fogamzasgatlo tabletta melle meg óvszert is használnak? Mert en semmit.
2014. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Aki nem akar gyereket az védekezik több félképpen. Nem akarok gyerek teszek érte.
2014. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Az nem jutott eszedbe, kedves kérdező, hogy vannak olyan párok, akik nagyon szeretnének gyereket, és nem lehet nekik? És tudod, örökbefogadásnál is éveket kell várni, főleg ha valaki csecsemőt szeretne.

Ezek a párok nem "lecsapnak" a gyerekre, hanem megragadnak egy kínálkozó lehetőséget, amivel mindegyik fél jól járna. Te nem kapaszlodnál bele akár az utolsó szalmaszálba vagy a leghalványabb reménybe is, ha nagyon szeretnél valamit?

2014. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem, hogy bárki azért jár fel ide hogy "levadásszon" magának egy anyukát... de ha egy kérdező esetleg az örökbe fogadáson gondolkodik, miért ne kérdezhetné-e meg bárki tőle, hogy esetleg nyílt örökbe fogadáson gondolkodott-e már... sose lehet tudni, hogy épp nem itt ismeri meg a két fél egymást... igen.. van hivatalos menetele ennek, de elkezdődhet itt is egy ismerkedés ami folytatódik a hivatali szervek bevonásával... igaz én nem itt ismertem meg a szülőanyukát de amikor egy ismerősöm szóba hozta hogy ismer valakit aki örökbe adná a babáját én is "lecsaptam" rá... (bár ez baromi ronda szó, csak egy lehetőséget adtam a szülőanyukának meg magunknak is... ha nincs meg az összhang köztünk, nem is jött volna létre az örökbe fogadás, de létrejött...:) )
2014. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy aki már odakerült minnél hamarabb ringatná a babát. Sok az oroszlán és kevés a fóka. Sajnos a gyámügyi törvény sem az örökbe fogadni szándékozókat veszi előre, ami megint hátráltatás, meg a hat hét várakozás újszülöttnél, szóval nem kell csodálkozni rajta
2014. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!