Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni ezt az ígéretet egy nálam 3 évvel idősebb fiútól?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég elkezdtem randizni egy 19 éves fiúval, akinek előttem 2 barátnője is volt és már elég rég nem szűz. Szóbakerült a szex és az hogy én még nem érzem úgy hogy eljött volna az ideje. Erre ő azt ígérte, hogy nem fog ezzel nyüstölni, amikor én jónak érzem, majd szóljak neki, ő tud várni rám. És az a bajom, hogy mennyire lehet ezt komolyan venni ha egy fiú ezt ígéri, mert biztos megvannak az igényei, vagy lehet, hogy emiatt ott fog hagyni ha túl sokáig várakoztatom? Azt nagyon nem szeretném, mert fantasztikus fiú. Vagy lehet vam valaki más is a képben, hogy ilyen könnyen ilyen nagy ígéretet tesz? Vagy lehet az, hogy tényleg van olyan fiú aki szex nélkül is tud szeretni egy lányt? Hozzáteszem, nekem még minimum 0,5-1 évre szükségem van.
2017. márc. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, eloszor is ha te nem erzed ugy, hogy eljott az ideje akkor semmikepp ne engedj neki. Ha o azt mondta, hogy kepesrad varni akkor bizonyara az ugy is van, az is lehetseges, hogy te fogsz ezen valtoztatni es elobb is kepes leszelra.. Amig nem eleg komoly a dolog, addig semmi kepp ne panikolj ezen, meg hat amugyse :)

20F

2017. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem pánikolni csak gondolom érted mi nekem a furcs :) bő 3 éve él nemi életet és hirtelen azt mondja, ha kell évekig vár rám, ez olyan különös
2017. márc. 20. 16:40
 3/5 A kérdező kommentje:
*furcsa
2017. márc. 20. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nekem is ugy alakulna, hogy tetszik egy csaj, mind kulsoleg mind belsoleg es ez az ara, hogy egyutt legyunk, en is varnak :D van amiert megeri :)

Elso voltam :D

2017. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, neked még nincs itt az ideje. Várasd meg, 6 hónap elég erre. Ha kitart melletted, akkor szeret.
2017. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!