Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan olyan nagy bűn...

Most komolyan olyan nagy bűn 16 évesen ha van egy jóval idősebb ismerősöm akivel haverok vagyunk?

Figyelt kérdés

A családba ezzel csesztetnek mert aggódnak de vagy 20 x elmondtam h nem vészes a csávó

Sokszor velemjon valameddig ha arrajarok ami fura lehet de ha akarna valamit ebben az 1-2 évben lett volna. Kicsit tetszunk szerintem egymásnak de az nem azt jelenti h ossze kell jönnie. De a család is ismeri a faszit és nem ugy mintha tartani mene tole csak ez a hulye felfogás: Hogy sose lehet tudni ( megerőszakolás)

Szerintem a kor csak a kapcsolatban lehet akadályozó masba nem


2016. márc. 13. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évet jelent ez a "jóval idősebb"?
2016. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
35.
2016. márc. 13. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelezte már feléd valaha, hogy szeretne tőled valamit? Gyakran keresi a társaságodat? Csak ha éppen véletlenül összetalálkoztok, akkor dumálgattok vagy szándékosan keresitek egymást?
2016. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:
88%

Az én meglátásom szerint nem bűn. Mások meglátása szerint pedig igen. Ezt el kell fogadnod.

De honnan ismered ezt az embert? Mit szoktatok csinálni, csak mentek egymás mellett néha és beszélgettek kicsit?

2016. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

A legtöbb embernek ez nyilván gyanús. 35 éves pasik nem szoktak 16 éves kislányokkal csak úgy haverkodni. Konkrétan a gyereke lehetnél.

Nem is csak a megerőszakolásról van szó, bár az is gyakori kimenetel ilyen esetekben. De mivel tényleg tetszel is neki szerinted, ezért megalapozott a gyanú, hogy akar tőled valamit, ami viszont nem normális dolog, mert ahogy mondtam, te nagyon gyerek vagy még hozzá képest. És mivel ő is tetszik neked, ezért valószínűleg nem kéne sokat udvarolnia, hogy odaadd magad neki, testi-lelki értelemben.

Nyilván nem biztos, hogy megerőszakolna, de az sem lenne jobb, ha hónapokig szédítene, elvenné a szüzességed, kihasználna szexuálisan (ami ha törvényileg nem is, de erkölcsileg biztosan pedofília), aztán szépen ejtene, mikor egy korban hozzá illő nőt találna, akitől komoly kapcsolatot is akar. Te meg ott maradnál összetörve, megalázva, rosszabb esetben akár teherbe ejtve, egyedül...

Persze nagyon sok tényező van még, ami számít, pl. mióta és honnan ismeritek egymást, mit szoktatok együtt csinálni, miről szoktatok beszélni, hova jártok, kezdeményezett e már valaha, mennyire érett... végülis van olyan pasi, aki 30 évesen is egy 15 éves szintjén van. Az is lényeges, mennyire ismeri őt a családod.

De mindentől függetlenül érthető, hogy gyanakodnak a szüleid, az meg főleg érthető, hogy aggódnak érted, hiszen a kislányuk vagy. Pár év múlva te is megérted, hogy attól, mert szerinted "nem vészes a csávó", még nem biztos, hogy úgy is van.

2016. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, de kis buta vagy.
2016. márc. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatban is azért necces a nagy korkülönbség, mert szinte más világban él a két generáció. Ugyanez igaz barátságra is, ezért gyanús. Két dolgot tudok elképzelni:


1) meg akar dugni

2) lányaként tekint rád (ilyen barátom nekem is van - én 34, ő 18)

...

3) tényleg jól kijöttök. párkapcsolatban is van erre példa bőven barátként miért ne lehetne? :)


Nem tudom mióta haverkodtok, de szerintem ha nem rég óta, akkor előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

2016. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem es gyakran keressük egymas társaságát de nem direkt hanem ugy h ugy alakuljon. Szoktunk mindentől beszelni szexről is de nem mondott konkret célzást. De a fiatalabbakkkal jobbban kijön mint a korabeli nokkel akkikkel csak dug.
2016. márc. 13. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha felnőtt nőkkel csak "dug", akkor veled nem akar? :D
2016. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!