Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor ki írjon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki írjon?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt hallom, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie (szerintem is). Viszont azt is mondták, hogy a lány nem kezdeményezett, nem írt egyszer sem(vagy párszor), és a fiú meg azt gondolta, hogy a lányt nem érdekli. Én most úgy vagyok vele, hogy nem írok a kiszemeltemnek, mert 1) félek, hogy nyomulósnak tűnök 2)azt gondolom, hogy azt a "vadászösztönt" hagyom érvényelsülni.

Most akkor mi van? Írjak neki én? Régen napont írt nekem, mostmár alig ír rám.

Köszönöm, hogy végigolvastad :)


2017. márc. 20. 16:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Írjál neki te nyugodtan, vegye észre hogy érdekled. Amúgy is szeretek a fiúk ha a lányok is lépnek/kezdeményeznek.:)

17/F

2017. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez egy érdekes téma. Ha kell neked a fiú és te nem tudod, hogy te kellesz-e neki, akkor azért nem árt írni neki. Egy idő után ha okos, leveszi a lapot, hogy bejösz neki. Utána rajta múlik él-e a lehetőséggel és kezdeményez-e feléd, rád ír vagy valami.


Azt mondtad régen sokszor írt neked. Lehet, hogy tényleg rájött mi a helyzet és megilyedt tőled és nem akar semmit.

Az is lehet, hogy egy kis gondolkodási idő kell neki míg rájön mit akar tőled.

Tedd fel magadnak a kérdést: Mennyire fontos nekem ő?

Ha fontos írjál neki. Nem feltétlnül nyomulás, szimplán csak érdeklődés. Nem veszíthetsz vele semmit. Mindenesetre én úgy gondolom, ha személyesen is tudsz vele beszélni, akkor próbáld meg azt is.

2017. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan buta gondolkodás mód. Nem rég láttam egy vidit, hogy a nők azt hiszik a fiúnak kell mindig fizetni az étterembe. Pedig nem így van. Ennyi erővel a nő meg akkor fekszik le a férfival amikor akar. Egyenlőség van, mindenki csinálhat mindent.
2017. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!