Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok lánynál akinél próbálkoztam, elutasított szimplán azért mert nincs kockahasam. Nem vagyok se kövér se túlsúlyos mert 190 cm magasság mellett 80-85 kg az szerintem egyáltalán nem vészes. Csak annyi hogy nincs kockahasam. Tudom hogy sokan mások vannak akinek nem ez a fontos szóval tényleg akinek nem inge ne vegye magára csak szerintem nem ez alapján kéne dönteni sokaknak.
2017. márc. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyurjál vazze 😂😂😂 amúgy nem! Nem minden lánynak ez számít. Rosszakkal találkoztál. Ennyi!
2017. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De buta lányok. Mindenkinek kockás a hasa...Csak valakinek látszik, valakinek nem, de nyilván az sem Mind1, hogy az izomtól dagadnak vagy úgy nézel ki mint a sok férges menő gyerek.
2017. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább!
2017. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál még a megfelelő, normális lányokkal, én pl nem szeretem a kockahasat, de egyébként nem ezen múlik. Ne hibáztasd magad, majd lesz olyan, aki ilyennek fog elfogadni és szeretni, sose változz meg más kedvéért, a megfelelő ember sosem kérne meg erre.

17/L

2017. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz csak ezeknek is nem csak a külsőségek alapján kéne ilyen döntéseket hozniuk. Más kedvéért ilyen mértékben pedig nem is nagyon akarok változni. Se stílusban se jellemben se sehogy.
2017. márc. 21. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Jezusom hova sullyedunk. 1: suerintem az a jo ha egy fiu picit macis alkat es jol lehet olelgetni.

2: a lanyok mostanaban (az en korosztalyom) has alapjan valaszt pasit maganak. Pont leszarjak hogy hogyan nez ki a csavo de ha kockahasa van akkor maris 'o eletem szerelme'. Mennyi ilyen kapcsolatrol hallottam...eltartottak kb 3-4 hetig kb.

Ne erdekeljen masok velemenye!!!! Hidd el sokkal ertekesebb egy tiszta, oszinte sziv aki tenyleg igazi kapcsolatot akar es nem csak a csajok kedveert gyurja ki magat... 15/L

2017. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy ti akik eddig kommenteltetek ugyanazon a véleményen vagytok mint én. Szerintem ez ugyanígy viszont a lányokra is igaz hogy az mégis csak jobb ha lehet valamit fogni a lányon nem olyan aki csont és bőr. Köszönöm nektek a kommenteket. 😊
2017. márc. 22. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Helyes, mert valaki majd ilyennek fog szeretni! :)

Mellesleg tényleg jó, ha egy pasin is van azért mit fogni, ölelgetni pláne jó! :D

2017. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát...

Én 176/177 centi mellé vagyok kb 90 kg (88 és 92 között vándorol), nem vagyok férfi bombázó, az ilyeneket ignorálom.

Most mi a fenének erőlködjek, mindenki szemében úgyse leszek jó...

Nem foglalkozom ezzel már.

Ha valakinek nem kellek, szuperkigyúrt testtel sem kellenék neki. Vagy igen, de akkor az illető olyan is.

17f

2017. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!