Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátnőm részegen megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm részegen megcsal, én adok neki egy második esélyt, de ő kidob mert nem tudja így folytatni, az úgy mi?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar veled lenni.
2017. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mindent megadtam neki, miért ne akarhatna együtt lenni velem?
2017. márc. 25. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert hülye. szerintem jobb is hogy kidobott. Én nem állnék össze olyannal aki nem tudja hogy mit akar, akinek van tartása az részegen se csalja meg a párját. És annak meg semmi értelme hogy te adsz neki egy második esèlyt ő meg így nem tudja folytatni, logikátlan. Vagy nem szeretmár vagy van mása.
2017. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mindent megadsz-e neki, amit te annak tartasz. A nők olyanok, hogy épp kitalál valami hülyeséget, amit veled nem tud azonosítani és akkor buktad :D
2017. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kidobtad volna a megcsalás után, most lehet ő könyörögné vissza magát.

De mivel a golyóidat valahol félúton sikeresen elhagytad, ezért nem kellesz neki.

2017. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szeretett, gondolta úgy is szakítasz vele ha megcsal, de nem így lett. A csaj meg erkölcstelen qurva, ne sajnáld.
2017. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megcsalt, te megbocsájtottad neki, fél hogy legközelebb mégjobban elengedi magát, így kidobta magát, mert nem talált ásót hogy elássa magát.
2017. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!