Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szoktatok "felezni" valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok "felezni" valamit a barátnőtökkel/pasitokkal? Pl. A csajszi vesz sört, bort, üdítőt stb. , a pasi meg cigit, pizzát vagy akármit?

Figyelt kérdés
Tehát hogy megbeszélitek, hogy most én veszem ezt, te meg amazt.
2016. szept. 15. 19:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a csak nem aranyásó, akkor magától fogja ezt a lehetőséget javasolni, és hidd el ilyenkor nem azért mondja, ganem tényleg úgy is gondolja. Lovagiasan hívd meg olykor erre, arra, vidd el vacsizni vagy kávézni, szulinapjara egy kis ajandek, virág, de ha együtt mentek el vasarolni akkor ő is fizessen. Vagy ha ő akar néha meghivni valamire, akkor engedd neki. A együtt mentek vasarolni pl filmezéshez akkor felezzétek a költséget, ne aszerint osszatok el, hogy ki eszi. Ez a "mi' érzést erősíti. 18/L
2016. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi probléma, ha nem túlzottan tényleg arra megy a játék ,hogy a kevesebbet költsön az egyik mint a másik. Szerintem az sokkal cikibb amikor egy férfi vesz meg mindent , de tényleg MINDENT úgy, hogy mondjuk a nőnek is van munkája és ő ezt teljesen természetesnek veszi mert "lovag".
2016. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak azt amire mindketten szükségünk van vagyis mondjuk mozi (nyilván ez nem szükség kérdése) vagy elmegyünk fagyizni stb tehát amire vagy közösen szükségünk van vagy együtt csinálnunk akkor de nem várhatom el hogy pl ha nekem kell cigi (nem cigizem) akkor nem varhatom el hogy folosbe fizessuk ha neki meg nem kell mert nem cigizik
2016. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát persze.


Hiszen ezekből az élethez abszolút nélkülözhetetlen dolgokból kell az utánpótlás.

2016. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exemnél semmi ilyen nem volt. Mindent én fizettem mindig minden körülmények között ő egy vasat nem adott semmibe. Mindig én vettem piát ő sose én vettem neki cigit mert neki nem volt rá pénze de elvérzett volna nélküle.... én vettem neki női dolgokat mikor olyanja volt mert miért fizessen ő ha én is fizethetek. Hatalmas nagy marha voltam csak az a jó szivem mindig bajba sodort. De most millio darabban idő míg összeszedni magát.
2016. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Véleményem szerint mindenki annyit ad bele, amennyit tud. Nyilván nem kap mindenki ugyanannyi pénzt szüleitől, munkából stb.

2016. szept. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!